Domů » Aktuality » Ukazování prostředníčků na radary skončilo vězením

Ukazování prostředníčků na radary skončilo vězením

0

Radary moc přátel nemají. Měří rychlost a to některé řidiče stojí peníze. Není proto divu, že si na ně někdo občas postěžuje. Tento 67letý muž byl ale hrubější. Při kontrole se následně přiznal k používání nelegálního zařízení a jde na 8 měsíců za mříže.

Ukazování prostředníčků na radary skončilo vězením

Až rušička byla problém

Timothy Hill vybavil svůj Range Rover Sport rušičkou radarů na měření rychlosti. Už ho totiž dohled státu nad provozem začal štvát. Po dálnicích tak mohl svištět rychlostí bez toho, aby ho policisté chytili.

Trest, který ostatní odradí

U toho ale nezůstal. Svou výhru se rozhodl dokazovat ukazováním prostředníčků na fotoaparáty radarů. Policie nikdy nebyla schopna zachytit jeho rychlost, ale jeho agresivní vyjadřování je donutilo k zásahu. Muž byl z prohlídky tak překvapen, že se okamžitě přiznal i k používání rušičky. Díky kombinaci chování a používání rušičky si vysloužil exemplární trest. Tím je 8 měsíců ve vězení.

Zdroj: Twitter.com

 

Previous article Historicky první počin Subaru
Next article Cadillac – americká legenda
Pro některé jsou auta možná pouhým přibližovadlem, ale k tomu se já nehlásím. Jsem také vášnivý turista, který prochází hlavně inzertní servery s ojetinami. Ideální auto je podle mě nenápadné a prostorné, ale disponuje až nepotřebným výkonem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články