Domů » Aktuality » Ukazování prostředníčků na radary skončilo vězením

Ukazování prostředníčků na radary skončilo vězením

0
Ukazování prostředníčků na radary skončilo vězením

Radary moc přátel nemají. Měří rychlost a to některé řidiče stojí peníze. Není proto divu, že si na ně někdo občas postěžuje. Tento 67letý muž byl ale hrubější. Při kontrole se následně přiznal k používání nelegálního zařízení a jde na 8 měsíců za mříže.

Až rušička byla problém

Timothy Hill vybavil svůj Range Rover Sport rušičkou radarů na měření rychlosti. Už ho totiž dohled státu nad provozem začal štvát. Po dálnicích tak mohl svištět rychlostí bez toho, aby ho policisté chytili.

Trest, který ostatní odradí

U toho ale nezůstal. Svou výhru se rozhodl dokazovat ukazováním prostředníčků na fotoaparáty radarů. Policie nikdy nebyla schopna zachytit jeho rychlost, ale jeho agresivní vyjadřování je donutilo k zásahu. Muž byl z prohlídky tak překvapen, že se okamžitě přiznal i k používání rušičky. Díky kombinaci chování a používání rušičky si vysloužil exemplární trest. Tím je 8 měsíců ve vězení.

Zdroj: Twitter.com

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...