Youngtimery Porsche mají dostaveníčko ve Slavkově

0
11734

Kdo by nemiloval youngtimery?!

Ač jsou moderní automobily seberychlejší, dokonalejší a nabízí jednodušší ovládání, nikdy nedokáží uspokojit zapáleného automobilového fanatika stejně, jako pravý automobilový youngtimer. Pokud patříte i vy mezi sortu lidí, kterým namísto krve proudí v žilách benzín, máme pro vás jedinečnou událost.

 

Slavkov v obležení Porsche

Již tuto sobotu proběhne na Zámku Slavkov jedinečné setkání youngtimerů Porsche. Účastníci se mohou těšit na spanilou jízdu po moravských silničkách, stejně jako na bohatý doprovodný program. Setkání automobilů Porsche začíná již v dopoledních hodinách. Oficiální zahájení akce proběhne v 10:00.

 

 

V rámci podpory této akce dorazí český dealer automobilů Porsche – Porsche Česká Republika se svým obchodem, de si budu moci majitelé i fanoušci zakoupit produkty série Porsche Driver´s Selection.

 
Sdílejte
Předchozí článekTesla čelí další žalobě
Další článekMitsubishi mele z posledních sil, stává se majetkem Nissanu
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here