Domů » Zajímavosti » Z dodávky obytný vůz za necelých 5 minut

Z dodávky obytný vůz za necelých 5 minut

0

Dodávky jsou u cestovatelů velice oblíbené díky možnosti jejich přestavby na obytné vozy. Proces proměny obyčejné dodávky na „obytňák“ se liší od cestovatele k cestovateli. Každý má jiné priority a postupy a různé dodávky nabízejí jiné možnosti. Německá firma PlugVan ale přišla s řešením, díky kterému se přestavba dokončí za několik minut.

Z dodávky obytný vůz za necelých 5 minut

Výrobce obytných buněk

Nepleťte si firmu PlugVan s výrobcem obytných vozů. V jejich nabídce jsou speciální buňky, které je možné umístit do různých dodávek. Liší se svou velikostí a tvarem, čímž reflektují rozdílné konstrukce dodávek. Instalace tohoto modulu doopravdy zabere jen pár minut, jelikož vše usnadňuje několik koleček a výsuvných noh. Nechtěnému vyložení obytné buňky zamezují úchyty na podlaze. Stěny a strop zcela vyplní nákladový prostor, aby došlo k co nejmenší ztrátě místa.

Vše, co potřebujete

V žádném případě to ale není jen nějaká dřevěná konstrukce. Uvnitř se nachází vše, co budete na svých cestách potřebovat. Najdete tam tedy kuchyňský dřez, kuchyňku, ledničku, sporák, zásobník na odpadní i čistou vodu, lůžko, pohovku a také dostatečné množství odkládacího prostoru. Při cestování napříč klimaty se bude hodit dobře promyšlené větrání i klimatizace. Interiér je osvětlen a údajně je možná i instalace hlasového ovládání Amazon Alexa.

Vyplatí se?

Problémem by mohla být cena. Za tu nejlépe vybavenou buňku se totiž bude platit skoro 510 000 Kč. To už je cena malého auta. Ovšem v nabídce nebudou chybět ani chudší verze, u kterých ale nebude astronomická cenovka. Bez pár prvků je možné snížit cenu až na 150 000 Kč. To už v případě vložení do dražší novější dodávky takový problém není. Výhodou totiž je fakt, že tohle řešením předchází znehodnocení dodávky. Buňku stačí vytáhnout a vůz je možné zase normálně používat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články