Domů » Pro řidiče » Alkohol testery se stávají nedílnou součástí řidičovy výbavy

Alkohol testery se stávají nedílnou součástí řidičovy výbavy

0

Na současném trhu se můžete setkat s mnoha alkohol testery, od těch nejlacinějších a méně spolehlivých až po poloprofesionální a profesionální. Alkohol testery se stávají nedílnou součástí řidičovy výbavy. Pokud ještě nemáte kvalitní a spolehlivý alkohol tester, přemýšlejte o něm. Umožní Vám vyhnout se stresu a přemýšlení, zda již můžete bezpečně sednout za volant, ušetřit za případné pokuty a zabránit vážnějším právním následkům. Digitální alkohol tester je také ideální nástroj na kontrolu střízlivosti osoby, která veze vás a vaše blízké.

Alkohol testery se stávají nedílnou součástí řidičovy výbavy

Alkohol tester pro x

Alkohol tester PRO X-5 plus

Jedním z cenově dostupných a přitom vysoce profesionálním alkohol testerem je AlcoFind PRO X-5 plus, který je na český trh dodáván prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24. Jedná se o profesionální alkohol tester určený jak k soukromému použití, tak pro firmy, nemocnice, protialkoholní léčebny nebo pro použití na akcích, kde se vyžaduje kontrola alkoholu. Konstrukce tohoto alkohol testeru je založena na moderním elektrochemickém snímači PRO X, který umožňuje provádět testy v širokém rozsahu od 0 do 5 ‰ s přesností 0,01 ‰. Díky použití technicky vyspělého senzoru je eliminován vliv jiných faktorů, které zkreslují výsledek testu (např. cigaretový kouř). Oproti levným přístrojům stačí alkohol tester kalibrovat pouze jednou ročně nebo po každých 500 měřeních, což snižuje provozní náklady přístroje. Správné výsledky testu, které odpovídají skutečnému obsahu alkoholu ve vydechovaném vzduchu, zaručují uživateli jistotu v každé situaci.

 

Alkotester AlcoFind PRO X-5 plus je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 2 600 Kč včetně DPH. Je na něj poskytována 5letá záruka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...