Domů » Zajímavosti » Evans je na „place“ horší než Clarkson, shodující se zaměstnanci

Evans je na „place“ horší než Clarkson, shodující se zaměstnanci

0

Jeremy Clarkson byl v zákulisí Top Gearu vyhlášený pruďas. Ačkoli na scéně a v přítomnosti svých moderátorských kolegů působí přátelsky a umírněně, jakmile byla kamera vypnuta stal se z něj arogantní ješita s přehnanými nároky na své podřízené, nic mu nebylo dobré a navíc se po natáčení rád oddával popíjení nemalého množství vína.

Evans je na „place“ horší než Clarkson, shodující se zaměstnanci

 

Právě pro své přehnané nároky si proti sobě Clarkson poštval samotné vedení BBC, které ho po incidentu s jedním z produkčních nemilosrdně propustilo.

 

Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet

Podle posledních zpráv, které do českého éteru vypustil server Novinky.cz, si ale BBC příliš nepomohla. Jako náhrada za Jeremyho Clarksona povolala nejslavnějšího britského rozhlasového moderátora a navíc obrovského fanouška do automobilů – Chrise Evanse.

 

Již jsme vás informovali o tom, že podle zdroje, blízkého natáčení nového Top Gearu, pracuje Chris Evans na nové podobě pořadu jen a pouze čtyři hodiny denně. Dále jsme vám přinesli informaci i o Evansově údajných neshodách s ostatními moderátory, zejména pak s Mattem LeBlancem, kterého většina z nás zná jako Joeyho, ze slavného sitcomu Přátelé.

Vyčerpaný Evans si svou frustraci vylévá na podřízených

Nyní na veřejnost prosákla informace, že Evans je i ke štábu extrémně hrubý, v čemž překonává i v úvodu zmiňovaného Jeremyho Clarksona.

 

Podle zaměstnanců BBC přijíždí Evans na natáčení Top Gearu velice vyčerpaný po moderování ranní show na nejpopulárnějším rádiu v Británii. Kvůli svému účinkování na vlnách Rádia 2, kterého se nechce vzdát, je nucen vstávat ve velice brzkých ranních hodinách a po příjezdu do centrály BBC vypadá, jakoby měl každou minutou zkolabovat. Tato únava se podepisuje nejen na jeho zkrácené pracovní době, ale také na jeho chování. Podle očitých svědků, je jeho ego zcela nekontrolovatelné, nedávno si dokonce vylil svou frustraci na jednom z členů štábu, kterého přivedl k pláči.

 

Je to možná trochu úsměvné, že právě za tyto vlastnosti kritizovalo vedení největší britské televize Jeremyho Clarksona a poté přivede náhradníka, který se chová ještě hůře.

 

Vedení stojí za Evansem

Vedení BBC ale samozřejmě svůj omyl nepřiznává a prozatím pevně stojí za Evansem a prohlašuje, že Chris Evans je profesionál, který by se rozhodně nechoval tak, jak popisují média.

 

Clarkson nebo Evans?

 

Top Gear v problémech

Jisté ale je, že natáčení Top Gearu neprobíhá jak by mělo. Svědčí o tom oznámené odsunutí premiéry prvního dílu ze začátku až na konec května.

 

Evans v tom není sám

Nemůžeme ale na Chrise Evanse jen házet špínu. Je důležité upozornit na to, že ani on to nemá jednoduché. Nahradit takovou osobnost, kterou je Jeremy Clarkson není snadný úkol. Navíc komunikace mezi moderátory rozhodně není nejlepší. Jen si vzpomeňme na aféru DriftGate, kdy se Evans musel omlouvat za chuligánské chování Matta LeBlanca a známého amerického závodníka Kena Blocka. Ti se bezohledně proháněli po centru Londýna v oblaku kouře řinoucího se od zadních kol Blockova upraveného Mustangu. Za dovádění svého kolegy u památníku padlým vojákům, se nakonec musel Chris Evans veřejně omluvit a slíbit, že natočený materiál nebude nikdy odvysílán. Paradoxně za vyslovení omluvy sklidil Evans další vlnu kritiky. Dle pravověrných fanoušků „clarksonovského“ Top Gearu by se skutečný moderátor této show za své chování nikdy neměl omlouvat, a měl by ho naopak dokázat vysvětlit a obhájit si ho.

 

Jak jsme zmínili, nové podoby Top Gearu se dočkáme na konci měsíce května. Na novou show Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye, která je připravována pod křídly internetové televize Amazon Prime si musíme počkat až na podzim letošního roku.

 

Foto: Wikimedia.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...