Domů » Autonovinky » Faceliftovaná Audi A4. Rozdíly jsou minimální

Faceliftovaná Audi A4. Rozdíly jsou minimální

0

Audi A4 patří mezi nejoblíbenější modely automobilky se čtyřmi kruhy ve znaku. Už bylo každopádně na čase přijít se nějakým omlazením, čehož se A4 dočkala. Jak drastické je?

Faceliftovaná Audi A4. Rozdíly jsou minimální

Změny jsou jen na vzhledu

Změn nakonec proběhlo jen pár. Je ale potřeba uznat, že všechny jsou pozitivní a vozu jen napomohly. Celkově je tento facelift spíše designovou záležitostí. Rozdíly najdeme v interiéru i exteriéru. Co se týká technologií, tak ty se téměř shodují s předchozí verzí. Tak se na to pojďme podívat.

Pohled na karoserii

Přední i zadní nárazník dostal agresivnější a sportovnější vzhled. Najdeme na nich také čerstvé prvky připomínající hliník. Změny nejsou jen estetické. Mají za úkol snížit odpor vzduchu a zlepšit aerodynamiku vozu. Paket S-Line dostal překvapivě decentnější difuzor a nové koncovky výfuku. Přepracované lamely disponují 3D efektem a vůz si můžete postavit na 16 až 19 palcová kola.

Ještě sportovnější verze Competition

Přibyla verze, již bychom mohli nazvat balíček k paketu. Tím je S-Line Competition. Disponuje ještě sportovnějším vzhledem a nechybí ani zadní spoiler. Ten je nejspíš převzat z paketu RS. Z něj dostala i množství hliníkových prvků, červené třmeny brzd (protože červená je rychlejší), LED světlomety, sportovní sedadla a speciální modrý lak Turbo Blue.

Co ji uvádí do pohybu

Pohon zůstává beze změny. Nabídka je ale velice široká, takže to pro zákazníky takový problém nebude. Nabízí se vše od benzínové přeplňované 1.4 až po naftový šestiválec 3.0. Výkon se na kola přenáší přes manuální nebo automatickou převodovku. U některých motorizací bude na výběr pohon všech kol quattro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...