Domů » Autonovinky » Faceliftovaná Audi A4. Rozdíly jsou minimální

Faceliftovaná Audi A4. Rozdíly jsou minimální

0
Faceliftovaná Audi A4. Rozdíly jsou minimální

Audi A4 patří mezi nejoblíbenější modely automobilky se čtyřmi kruhy ve znaku. Už bylo každopádně na čase přijít se nějakým omlazením, čehož se A4 dočkala. Jak drastické je?

Změny jsou jen na vzhledu

Změn nakonec proběhlo jen pár. Je ale potřeba uznat, že všechny jsou pozitivní a vozu jen napomohly. Celkově je tento facelift spíše designovou záležitostí. Rozdíly najdeme v interiéru i exteriéru. Co se týká technologií, tak ty se téměř shodují s předchozí verzí. Tak se na to pojďme podívat.

Pohled na karoserii

Přední i zadní nárazník dostal agresivnější a sportovnější vzhled. Najdeme na nich také čerstvé prvky připomínající hliník. Změny nejsou jen estetické. Mají za úkol snížit odpor vzduchu a zlepšit aerodynamiku vozu. Paket S-Line dostal překvapivě decentnější difuzor a nové koncovky výfuku. Přepracované lamely disponují 3D efektem a vůz si můžete postavit na 16 až 19 palcová kola.

Ještě sportovnější verze Competition

Přibyla verze, již bychom mohli nazvat balíček k paketu. Tím je S-Line Competition. Disponuje ještě sportovnějším vzhledem a nechybí ani zadní spoiler. Ten je nejspíš převzat z paketu RS. Z něj dostala i množství hliníkových prvků, červené třmeny brzd (protože červená je rychlejší), LED světlomety, sportovní sedadla a speciální modrý lak Turbo Blue.

Co ji uvádí do pohybu

Pohon zůstává beze změny. Nabídka je ale velice široká, takže to pro zákazníky takový problém nebude. Nabízí se vše od benzínové přeplňované 1.4 až po naftový šestiválec 3.0. Výkon se na kola přenáší přes manuální nebo automatickou převodovku. U některých motorizací bude na výběr pohon všech kol quattro.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...