Domů » Autonovinky » Hyundai 2015: populární modely přešívají do novějšího

Hyundai 2015: populární modely přešívají do novějšího

0
Hyundai 2015: populární modely přešívají do novějšího

Novinky u Hyundai i30 a i40

Automobilka Hyundai si pro rok 2015 nachystala facelift svých klíčových modelů i40 a nošovického i30.

Oba dostaly přepracovanou šestiúhelníkovou masku chladiče po vzoru svého většího bratra Hyundai ix45, která je lemována novými světly s možností použití bi-xenonových lamp. Uvnitř slibuje výrobce použití kvalitnějších materiálů a nově můžete mít asistenty, jakými jsou hlídání jízdních pruhů nebo rozpoznávání dopravních značek, bezklíčové odemykání a start nebo systém automatického parkování a navigační systém s dotykovým displejem. Poprvé si budete moci k těmto vozům objednat sedmistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovku (DCT). V duchu trendů dnešní doby byly některé motory přepracovány a nabídnou vyšší výkon současně s nižší spotřebou a nižšími emisemi. Zcela nově se také objeví v nabídce přeplňovaný benzinový motor o objemu 1,6 l s výkonem 186 koní. Na avizované modely se prý můžeme těšit od března.

(Zdroj: Hyundai)

Previous article Auta pro něžné pohlaví
Next article Nové Ferrari FXXK
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

0
Řízení ve Velké Británii může být pěkná výzva, a nejen kvůli tomu, že se zde jezdí vlevo. Ve velkých městech na vás čekají nejen...