Domů » Autonovinky » Kofola už není jen limonáda

Kofola už není jen limonáda

0
Kofola už není jen limonáda

Skvělá, ale tuctová

Zamlouvá se vám Škoda Fabia třetí generace? Oslovily vás její jízdní vlastnosti, ostrá tvary a úsporné motory? To docela chápeme. I nám se druhý nejmenší vůz, v nabídce Škody více než zamlouvá, bohužel k ní máme jednu výhradu. Tou je její nevýraznost. Ještě před rokem se za novu Fábii otáčely pohledy nejednoho zvědavce. Dnes se těchto vozů ale po ulicích a silnicích pohybuje takové množství, že již Fabia přišla o svou výjimečnost.

 

Dáte si „fofolu“?

To lze ale snadno napravit. Škoda totiž na svět přivedla novou, na 99 kusů  limitovanou verzi Fabie, kterou jen tak někdo nemá. Jedná se o dítě spolupráce značek Škoda a Kofola. Výsledkem této kooperace je Škoda Fabia Kofola Edition.

 

 

Divočinu nečekejte

Nečekejte ovšem žádnou divočinu. Jedná se o běžnou Škodu Fábii s motorem 1,2 TSI o výkonu 66 kW. O své příslušnosti k této speciální edici vám Fabia napoví speciálním hnědým lakem karoserie a 16palcovými koly Italia. Interiér je vyveden v béžové barvě a chlubí se výbavovou úrovní Style, který je obohacen dalšími doplňky, jako prémiovým systémem ozvučení, vyhřívanými sedadly a mnoha dalších. Největším tahákem interiéru ovšem netkví ve výbavě, ale v doplňku, který souvisí s názvem limitované edice nejvíce. Tím je velký chladící box, umístěný na prostředním místě zadní lavice.

 

Vznik této limitované edice byl uskutečněn, jakožto oslava dalších úspěšných partnerských let společnosti Kofola a Škoda Auto.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...