Domů » Autonovinky » Kofola už není jen limonáda

Kofola už není jen limonáda

0

Zamlouvá se vám Škoda Fabia třetí generace? Oslovily vás její jízdní vlastnosti, ostrá tvary a úsporné motory? To docela chápeme. I nám se druhý nejmenší vůz, v nabídce Škody více než zamlouvá, bohužel k ní máme jednu výhradu. Tou je její nevýraznost. Ještě před rokem se za novu Fábii otáčely pohledy nejednoho zvědavce. Dnes se těchto vozů ale po ulicích a silnicích pohybuje takové množství, že již Fabia přišla o svou výjimečnost.

Kofola už není jen limonáda

 

Dáte si „fofolu“?

To lze ale snadno napravit. Škoda totiž na svět přivedla novou, na 99 kusů  limitovanou verzi Fabie, kterou jen tak někdo nemá. Jedná se o dítě spolupráce značek Škoda a Kofola. Výsledkem této kooperace je Škoda Fabia Kofola Edition.

 

 

Divočinu nečekejte

Nečekejte ovšem žádnou divočinu. Jedná se o běžnou Škodu Fábii s motorem 1,2 TSI o výkonu 66 kW. O své příslušnosti k této speciální edici vám Fabia napoví speciálním hnědým lakem karoserie a 16palcovými koly Italia. Interiér je vyveden v béžové barvě a chlubí se výbavovou úrovní Style, který je obohacen dalšími doplňky, jako prémiovým systémem ozvučení, vyhřívanými sedadly a mnoha dalších. Největším tahákem interiéru ovšem netkví ve výbavě, ale v doplňku, který souvisí s názvem limitované edice nejvíce. Tím je velký chladící box, umístěný na prostředním místě zadní lavice.

 

Vznik této limitované edice byl uskutečněn, jakožto oslava dalších úspěšných partnerských let společnosti Kofola a Škoda Auto.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články