Mitsubishi L200 se konečně dočkalo faceliftu

0
2700

Pokud se alespoň trochu vyznáte mezi offroady, tak rozhodně znáte Mitsubishi L200. Je to jeden z nejlepších pick-upů na trhu s auty, ale v poslední době konkurence rychle narůstá. Proto byl na čase model L200 trošičku omladit. Dočkali jsme se proto faceliftu. Ten se nese ve znamení asistenčních systémů, vylepšení vzhledu a mnoho dalšího.

Rozdíly patrné hned na první pohledoff

Zpráva o vydání faceliftovaného modelu L200 nepřišla jen tak z ničeho nic. Byla vydána již dříve, ale teprve teď si můžeme ukázat, co vlastně znamená. Základem je přepracovaná maska. Není nijak zvlášť výrazná, ale rozhodně je zajímavá. Disponuje úzkými LED světlomety, díky kterým působí velice moderně.

Výbavou nezaostává

Elektronika je jedna z priorit vývoje nových automobilů. Je to také rozhodující prvek pro mnoho zákazníků. Vůz tak proto má sledování mrtvého úhlu, varování před příčnou dopravou, kamerový systém 360 a nouzové brzdění. Vše doplňuje nový a lepší počítač. Ten je umístěn v interiéru vybaveným novými materiály a tvary.

Dva druhy pohonu všech kol

Co se týká techniky, tak Mitsubishi se nedrželo pozadu ani tady. Při konfiguraci nového vozu máte na výběr mezi dvěma druhy pohonu všech kol. Jeden se jmenuje Super-Select 4WD a disponuje mechanicky přiřaditelným pohonem přední nápravy. Druhý systém s názvem Easy-Selct 4WD je možné vybírat mezi jízdními režimy. Na výběr je písek, bahno, kameny a sníh. Při výběru jízdního režimu se neupraví pouze vlastnosti pohonného ústrojí, ale také asistenty jízdy a další části vozu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno