Domů » Pro řidiče » Parkování » OC Stromovka Praha – cena parkování a další informace 

OC Stromovka Praha – cena parkování a další informace 

0

Ať už v našem hlavním městě nebo dalších velkých městech je parkování někdy komplikované. Doba, kdy bylo možné zaparkovat téměř kdekoliv je zkrátka pryč. Parkovací zóny jsou v Praze již samozřejmostí, a tak se s nimi začínáme setkávat i v jiných větších městech po celé České republice. Pokud plánujete cestu za nákupy do Nákupního centra Stromovka a chcete bez problémů zaparkovat, můžete využít vyhrazené parkoviště právě v centru Stromovka. OC Stromovka disponuje třípatrovým podzemním parkovištěm a nabízí až 500 míst pro zákazníky a 180 míst pro rezidenty. Toto parkoviště má k dispozici provozní řád, který najdete zde

OC Stromovka Praha – cena parkování a další informace 

Další možnosti parkování v městské části Praha 7 najdete v našem článku Parkování Praha 7.

Adresa

Parkovací dům Stromovka se nachází na ulici Veletržní 24, 170 00 Praha 7 – Holešovice. Autem je možné přijet z ulice Strojnické a Veletržní. 

Provozní doba parkoviště

Otevírací doba podzemního parkoviště pro návštěvníky centra je od pondělí do neděle od 7:00 – 20:00.

Otevírací doba parkoviště pro držitele dlouhodobých parkovacích karet od pondělí do neděle nonstop.

Podzemní parkoviště má omezený provoz v nočních hodinách – pondělí – neděle od 22:00 – 7:00, vjezd a výjezd je možný pouze z ulice Strojnická.

Ceník krátkodobého parkování

Parkovné Otevírací doba parkoviště 
Návštěvník2 hodiny zdarma za denKaždý den 7:00 – 22:00
Možnost opakovaného vjezdu do vyčerpání 2 hodin zdarma
SO – NE a svátky 3 hodiny zdarma
Každá další započatá hodina 50 Kč

Dlouhodobé parkování

Obchodní dům Stromovka nabízí ve svých podzemních garážích i možnost dlouhodobého parkování. Toto dlouhodobé parkování je možné sjednat na základě smlouvy a na minimální dobu 1 měsíc.

Parkování vozidel pro dlouhodobý pronájem je k dispozici v -3 patře. Cena parkování je 4000 Kč bez DPH. Nutností je také parkovací karta, která je nevratná a stojí 200 Kč.

Informace a uzavření smlouvy o parkování více na tel. č. 602 268 118, nebo email [email protected].

Parkování pro rezidenty

Obyvatelé Prahy 7 mají možnost parkovat přes noc v parkovacím domě Stromovka za zvýhodněnou cenu. Tito rezidenti mají vyhrazených 180 parkovacích míst v -2 patře parkovacího domu

Rezidentské parkování je funguje denně od 20:00 večer do 8:00 ráno za zvýhodněnou cenu 23 kč za celou noc. Nově parkovací dům nabízí prodloužení nočního parkování s výjezdem v čase od 8:00 do 9:00 za příplatek pouze 10 Kč. Naopak v době od 18:00 do 19.00 za částku 30 Kč a od 19:00 do 20:00 za dalších 30 Kč.

Pokud je parkování překročeno je účtováno standardní parkovné ve výši 50 Kč za hodinu.

Sjednání rezidentského parkování

Parkování pro rezidenty je nutné vyřídit na Office recepci OC Stromovky. Více informací najdete zde

Parkování mimo otevírací dobu 

Parkování v parkovacím domě je možné i mimo otevírací dobu OC Stromovka. Při odjezdu z parkoviště mimo otevírací dobu je nutné využít hlavní vjezd z ulice U Studánky, kde je třeba kontaktovat interkomem ostrahu budovy. Mimo rezidentské a abonentní parkování má centrum Stromovka přes noc parkoviště zavřeno. 

Další možnosti parkování

Jestliže nechcete parkovat v parkovacím domě, nabízíme další tip na možné parkování v přijatelné vzdálenosti. Také se můžete podívat na náš článek – Parkování Praha 7.

ABC – garáže, ul. Veletržní 590/43, 170 00 Praha 7 – Holešovice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články