Domů » Aktuality » Policie ČR dostala hybridní vozy BMW 745Le

Policie ČR dostala hybridní vozy BMW 745Le

0
Policie ČR dostala hybridní vozy BMW 745Le

Nové vozy Policie České republiky jsou vždy tak trochu zajímavým tématem. Je zajímavé vidět v čem se složky prohání po silnicích a dálnicích a občas to bývají docela zajímavé kousky. Vzpomeňme třeba sportovní BMW i8, jejíž úkolem byla kontrola dálnic. Od stejné automobilky získala Policie nové vozy, které budou hlídat na dálnicích a rychlostních komunikacích. A jsou to hybridní vozy BMW 745Le.

Speciální školení pro řidiče

Auta nejsou policii jen tak zapůjčena, ale 30 policistů projde speciálním školením. BMW 745Le disponují nejen velice pěkným výkonem a maximální rychlostí, ale zároveň jsou díky hybridnímu ústrojí šetrné k přírodě. Je to velký krok kupředu v modernizaci vozového parku Policie ČR.

Policie ČR BMW 745Le

Nejprve bude zapůjčeno celkem pět automobilů na šest měsíců. Po úspěšném navrácení získá policie dalších pět identických policejních BMW, V následujícím roce tedy bude na našem území operovat deset moderních policejních BMW 745Le.

Foto: Policie ČR

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

cesta do chorvatska autem

Cesta do Chorvatska autem – Kudy jet a za kolik?

43
Každý rok jezdí na dovolenou do Chorvatska k moři milion českých turistů. Někteří mají svoje neměnné trasy, někteří se přizpůsobují aktuální situaci na silnicích a...