Domů » Aktuality » Škoda Superb se možná bude vyrábět v Turecku nebo Bulharsku

Škoda Superb se možná bude vyrábět v Turecku nebo Bulharsku

0
Škoda Superb se možná bude vyrábět v Turecku nebo Bulharsku

U modelu Škoda Superb jsme zvyklí na výrobu v Kvasinách. Vlajková loď mladoboleslavské automobilky se vyrábí pěkně v České republice, kde se snadno kontroluje kvalita výroby. To se ale můžře změnit. Připravovaná verze Superbu se možná bude vyrábět v zahraničí.

Přesun do koncernové továrny?

Model Superb se v Kvasinách vyráběl už od svého počátku. Poslední činy koncernu Volkswagen ale nahrávají tomu, že se kompletní výroba přesune do jiného závodu. Nový Superb totiž patří společně s novým Passatem do projektu Beta. A koncern zatím ani náznakem neprohlásil, že by se v Kvasinách tyto „dvojčata“ vyráběly.

Škoda Superb může očekávat velké změny

Je tedy možné, že nový Superb bude pocházet z továrny v Turecku nebo Bulharsku. A to nejsou ani náhodou značkové továrny Škoda, ale koncernové výrobny, odkud pochází modely vícero značek. Přesun by byl negativní změnou i pro zaměstnance. Jen nedávno oslavili půl miliontý Superb, který sjel z výrobní linky.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...