Domů » Aktuality » Škoda Superb se možná bude vyrábět v Turecku nebo Bulharsku

Škoda Superb se možná bude vyrábět v Turecku nebo Bulharsku

0

U modelu Škoda Superb jsme zvyklí na výrobu v Kvasinách. Vlajková loď mladoboleslavské automobilky se vyrábí pěkně v České republice, kde se snadno kontroluje kvalita výroby. To se ale můžře změnit. Připravovaná verze Superbu se možná bude vyrábět v zahraničí.

Škoda Superb se možná bude vyrábět v Turecku nebo Bulharsku

Přesun do koncernové továrny?

Model Superb se v Kvasinách vyráběl už od svého počátku. Poslední činy koncernu Volkswagen ale nahrávají tomu, že se kompletní výroba přesune do jiného závodu. Nový Superb totiž patří společně s novým Passatem do projektu Beta. A koncern zatím ani náznakem neprohlásil, že by se v Kvasinách tyto „dvojčata“ vyráběly.

Škoda Superb může očekávat velké změny

Je tedy možné, že nový Superb bude pocházet z továrny v Turecku nebo Bulharsku. A to nejsou ani náhodou značkové továrny Škoda, ale koncernové výrobny, odkud pochází modely vícero značek. Přesun by byl negativní změnou i pro zaměstnance. Jen nedávno oslavili půl miliontý Superb, který sjel z výrobní linky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...