Domů » Autonovinky » Suzuki Jimny Black Bison Edition- ze štěnátka je bestie

Suzuki Jimny Black Bison Edition- ze štěnátka je bestie

0

Nová generace vozu Suzuki Jimny slaví po celém světě úspěch a automobilka ani nestíhá tohle schopné autíčko vyrábět. V České republice si ho zatím koupit nemůžeme, ale snad už nebudeme čekat dlouho. I přes světový nedostatek se už některé tuningové firmy daly do práce a Jimnyho upravily k obrazu svému.

Suzuki Jimny Black Bison Edition- ze štěnátka je bestie

Výtvor japonské firmy Wald

Díky tomu si můžeme představit takzvanou Black Bison Edition. Přišla s ní japonská firma Wald, která má s úpravou aut dlouholeté zkušenosti. Vlastně se tomu věnuje už do 90. let. V drtivé většině se věnují spíše luxusnějším vozů, tudíž v jejich repertoáru najdeme třeba Mercedesy. Tento hit si ale očividně nenechali ujít a rozhodně jim to nezazlíváme.

Suzuki Jimny v zabijáckém kabátku

Jak jsme si již řekli, tak klasické produkční Jimny je možné označit za „roztomilé“. S tímto ostrým kitem se z něj ale stala spíše šílená bestie. Tmavá karoserie mu umožňuje uschovat se ve tmě, ale posvítí si na vás pomocí řady LED světel na střeše. LED světla vlastně najdeme i na nárazníku a ve světlech. Při pohledu zepředu si všimnete rozdílné mřížky chladiče. Zajímavé je také náporové sání na kapotě. Jeho funkčnost ale potvrzenou nemáme a nejspíš tam bude jen kvůli vzhledu.

Koncovky výfuku před zadními koly

V boji s terénem vám pomohou velké pneumatiky. U Jimnyho si jejich osazení vynutilo i rozšíření blatníků, což v žádném případě není špatná věc. Působí stabilněji a sebevědoměji. Na střeše najdeme dělený spoiler, který má ale spíše designovou funkci. Naprostou chuťovkou jsou ale výfuky s vyústěním před zadními koly. Oproti renderům ale nacházíme určité rozdíly. Jedním z nich je umístění rezervy. Očekávalo se její připevnění na vnější stranu zadních dveří. Tam ji ale nevidíme. Při bližším prozkoumání si ale můžete všimnout vydutí zadních dveří, což naznačuje, že se uschovala dovnitř.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...