Domů » Autonovinky » Volkswagen T-Roc dostane silnější motor a dva speciální pakety

Volkswagen T-Roc dostane silnější motor a dva speciální pakety

0

Když píšeme o tom, že automobilka upravila nabídku motorů pro určitý model, tak je to většinou příchod hybridu či slabšího motoru. V případě Volkswagen T-Roc je tomu ale naopak. Dostane zajímavý dieselový agregát o výkon 190 koní, k čemuž se připojí i dva nové výbavové pakety. Zapracovalo se samozřejmě i na designu, tak se pojďme podívat na to, co bude u T-Rocu nového.

Volkswagen T-Roc dostane silnější motor a dva speciální pakety
Volkswagen T-Roc

Pohonná jednotka dokáže zaujmout

Začněme srdcem každého vozu, což je samozřejmě motor. Pokud se při výběru rozhodnete pro paket Sport, tak dostanete turbem přeplňovaný motor 2.0 TDI, jež disponuje výkonem 190 koní (140 kW) a točivý moment 400 Nm. To je poměrně pěkný výkon, díky kterému vůz získá zajímavou dynamiku. Na kola se navíc bude přenášet přes automatickou převodovku DSG se sedmi rychlostními stupni a pohon všech kol bude využívat systém 4Motion. Vůz s tímto paketem bude začínat na ceně lehce přes 880 000 Kč.

Paket Black Styles – pro fanoušky černé barvy

Zajímavá příplatková výbava se ale pojí s interiérem. Jedná se o dva pakety Black Styles a Beats. Už podle označení Black Styles je pravděpodobně, jasné o co vlastně jde. Přidáno bude velké množství černých doplňků na karoserii, mezi než patří kryty zrcátek, rámy oken a ohraničení mřížky chladiče. Tento kousek bude stát na 18 palcových kolech od firmy Grange Hill a na sloupku C bude speciální grafika. Po usazení se si všimnete černé stropnice, černé obložení palubní desky a bílé ambientní osvětlení. Ve volitelné výbavě je černá střecha a 19 palcové kola Suzuka. Cenu tohoto paket zatím přesně neznáme, ale měla by se pohybovat kolem 40 000 Kč.

Paket Beats pro vyznavače hlasité muziky

Fanoušky hudby zaujme paket Beats. Jestli se pohybujete ve světě reproduktorů a audiotechniky, tak firmu Beats jistě znáte. Paket byl tedy pojmenován po ní a do auta se díky této spolupráci dostane šest reproduktorů, subwoofer a zesilovač o celkovém výkonu 300 W. Abyste si mohli hudbu snadno pouštět, tak nechybí rádio Composition Media s funkcí App-Connect, tudíž můžete vůz propojit s mobilem. S tímto paketem také souvisí menší změny na palubní desce doplňcích. Jeho cena bude kolem 20 000 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...