Domů » Autosalony » Autosport International Show Birmingham

Autosport International Show Birmingham

0
Autosport International Show Birmingham

Velkolepá show ve městě tisíce řemesel

Továrna světla, město tisíce řemesel nebo malý Londýn. To je jen skrovný výčet přezdívek, které patří britskému velkoměstu ležící v hrabství West Midlands – Birminghamu. K tomuto městu patří stejně neodmyslitelně jako průmyslová revoluce nebo slavný fotbalový tým i tradiční výstava závodních automobilů s názvem Autosport International Show Birmingham.

 

Pokud patříte mezi zapřísáhlé fandy do motorsportu a o této výstavě jste nikdy neslyšeli, jsme si takřka jistý, že po zhlédnutí toho, co je v Birminghamu vše možné spatřit si okamžitě budete bookovat letenky na příští ročník.

 

Show probíhala od 14. do 17. února. K vidění zde byly závodní stroje napříč celým automobilovým sportem, počínaje motokárami a konče monoposty Formule 1.

 

K vidění zde byla ale i vozidla, která jsou homologována k pohybu po veřejných komunikacích. Návštěvníkům se tak otvírala skvělá příležitost prohlédnout si na živo vozy značek Ferrari, Noble, Aston Martin, Jaguar a mnoho dalších.

 

 

Součástí výstavy je i velkolepá show, kde se na pódiu představily driftařské speciály, monster trucky, vysloužilé vozy Formule 1 a mnoho dalších strojů, jako například krosové motocykly, na kterých předváděli freestyleři neuvěřitelné kousky.

 

Pevně věřím, že se mi podařilo vás navnadit a v příštím roce se do Birminghamu vydá nejedna česká výprava plná fanoušků, kterým v žilách koluje čistý benzín a namísto srdce jim v hrudníku hřmí dvanáctiválec.

 

Foto: Youtube.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...