Domů » Autosalony » Autosport International Show Birmingham

Autosport International Show Birmingham

0

Továrna světla, město tisíce řemesel nebo malý Londýn. To je jen skrovný výčet přezdívek, které patří britskému velkoměstu ležící v hrabství West Midlands – Birminghamu. K tomuto městu patří stejně neodmyslitelně jako průmyslová revoluce nebo slavný fotbalový tým i tradiční výstava závodních automobilů s názvem Autosport International Show Birmingham.

Autosport International Show Birmingham

 

Pokud patříte mezi zapřísáhlé fandy do motorsportu a o této výstavě jste nikdy neslyšeli, jsme si takřka jistý, že po zhlédnutí toho, co je v Birminghamu vše možné spatřit si okamžitě budete bookovat letenky na příští ročník.

 

Show probíhala od 14. do 17. února. K vidění zde byly závodní stroje napříč celým automobilovým sportem, počínaje motokárami a konče monoposty Formule 1.

 

K vidění zde byla ale i vozidla, která jsou homologována k pohybu po veřejných komunikacích. Návštěvníkům se tak otvírala skvělá příležitost prohlédnout si na živo vozy značek Ferrari, Noble, Aston Martin, Jaguar a mnoho dalších.

 

 

Součástí výstavy je i velkolepá show, kde se na pódiu představily driftařské speciály, monster trucky, vysloužilé vozy Formule 1 a mnoho dalších strojů, jako například krosové motocykly, na kterých předváděli freestyleři neuvěřitelné kousky.

 

Pevně věřím, že se mi podařilo vás navnadit a v příštím roce se do Birminghamu vydá nejedna česká výprava plná fanoušků, kterým v žilách koluje čistý benzín a namísto srdce jim v hrudníku hřmí dvanáctiválec.

 

Foto: Youtube.com

Previous article Shrnutí VC Bahrajnu
Next article Jak funguje aerodynamický přítlak?
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články