Domů Autosalony BMW M3 – Facelift, který nepoznáte

BMW M3 – Facelift, který nepoznáte

0
11853

BMW nelení

Bavorská automobilka BMW rozhodně nelení. Před rokem odhalilo facelifotvaný model M3. Letos se pochlubilo faceliftem řady 4, včetně verzí Convertible a M4 Coupe. A na ženevském autosalonu Němci odhalili své poslední dílo – facelift modelu M3.

 

 

Je facelift silné slovo?

Že je vám podobná informace povědomá? Není divu, BMW totiž současnou generaci sportovního modelu M3 omladilo již podruhé. Slovo „facelift“ je u tohoto vozu ovšem poměrně odvážné. Jedinou změnou, v porovnání s předchozí podobou M3 je totiž pouze změna světel za ty s LED technologií a novou grafikou lamp.

 

 

Technika zůstala při starém

Ano, světla jsou skutečně jedinou změnou na tomto modelu. V útrobách vozu se i nadále nachází třílitrový vidlicový šestiválec s turbem, produkující 431 koňských sil. V případě, kdy je motor spárován se šestistupňovým manuálem vůz zrychluje z 0 na 100 km/h za 4,3 sekundy. Varianta, vybavená automatickou převodovkou zrychluje ještě o 0,2 sekundy rychleji.

 

Na trh se modernizovaný model M3 dostane již za několik týdnů se základní cenou 2 070 900 Kč.

 

Foto: BMW

 
Sdílejte
Předchozí článekAlfa Romeo Stelvio konečně na živo
Další článekHyundai i30 kombi 2017 – Postrach Octavie
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here