Domů » Dopravní značky » Světelné signály » Pro osobní vozidla » Signál dvou vedle sebe umístěných střídavě přerušovaných červených světel

Signál dvou vedle sebe umístěných střídavě přerušovaných červených světel - S 13

Dopravní značka Signál dvou vedle sebe umístěných střídavě přerušovaných červených světel
  • Název: Signál dvou vedle sebe umístěných střídavě přerušovaných červených světel
  • Kód značky: S 13
  • Kategorie: Pro osobní vozidla

Signál střídavě přerušovaných červených světel znamená pro řidiče povinnost zastavit vozidlo před světelným signalizačním zařízením.

Prohlížíte si světelný signál Signál dvou vedle sebe umístěných střídavě přerušovaných červených světel, který je řazen do sekce světelné signály. Světelné signály jsou důležité pro všechny účastníky provozu na pozemních komunikací a jsou nadřazeny, tj. mají vyšší váhu než svislé dopravní značky upravující přednost. Světelné signály se používají k usměrňování jízdy v konkrétních komplikovaných dopravních úsecích jako jsou komplikované křižovatky a další úseky, víceproudé pozemní komunikace a podobně. Světelné signály pro chodce musí být doplněné o akustické signály.
Níže naleznete další světelné signály ze sekce Světelné signály.

Ráda cestuji autem neplánovaně kamkoliv, kdykoliv a na, jakkoliv dlouhou cestu. Mám ráda velká auta, která jsou praktická a umí na víkend převést cokoliv na co si vzpomenu. Od 18 let vlastním řidičský průkaz a užívám si tu bezstarostnou a svobodnou jízdu, kam zrovna chci. Na Autotripu pro vás převážně píšu informační články a praktické tipy pro řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.