Jak by vypadal pick-up Škoda? A co takhle Audi Transporter?

0
1573
Škoda Pick-up
Škoda Pick-up

Dodávky a pracovní auta dnes vyrábí jen určité automobilky. Velice dobře známou je například Volkswagen a jejich legendární Transporter. Přemýšleli jste ale nad tím, jak by vypadala taková dodávka od Porsche, BMW nebo Audi? Vaší představivosti značně ulehčí Nikita Axjonov, který se pomocí počítačové grafiky rozhodl vytvořit rendery konceptů. Zaměřil se na automobilky, které aktuálně nic podobného nenabízejí.

Mikrobus od BMW

Mikrobus od BMW
Mikrobus od BMW

BMW nabízí velké SUV s názvem X7, ale to společnost dělí na dva tábory. Někomu se líbí a jinému holt ne. Jak můžete dobře vidět, tak na mikrobus byl aplikován trend obrovitých ledvinek. Na tak velkém autě alespoň tolik nevyčnívají.

Konkurence Transporteru od Audi?

Transporter od Audi
Transporter od Audi

S čím si spojíte automobilku Audi? Pravděpodobně to budou pohodlné limuzíny, mezi něž patří například nedávno testovaná Audi A6 Allroad. Urostlejší zástupce hledáme v rodině Q. Takhle by čtyři kroužky Audi mohly vypadat na dodávce, která by byla konkurencí třeba pro Transporter.

Master od Porsche?

Master od Porsche
Master od Porsche

Když přimhouříme oko, tak je možné v tomto Porsche vidět Renault Master. Podle tohoto renderu se zdá, že by ale taková kombinace mohla fungovat. A komu by se nelíbilo jezdit pracovním Porsche.

Škoda Pick-up

Škoda Pick-up
Škoda Pick-up

Všemožnými rendery škodovek se to na webu jenom hemží. Tahle Škoda pick-up na terénních kolech a pravděpodobně s pohonem všech kol je ale skutečně zajímavý kousek. Byl by to skvělý pracant a pravděpodobně i skvělý vůz pro off-roadové výpravy.

Subaru s inspirací u Ford Transit

Subaru s inspirací u Ford Transit
Subaru s inspirací u Ford Transit

Jak možná víte, tak Subaru v minulosti dodávky vyrábělo. Bohužel od nich později upustilo. Tato fantazie vypadá, že by se doopravdy mohlo jednat o sériovou verzi. Nejspíš by potřebovala snížit světla, aby nebyly přímo v úrovni očí řidičů osobních vozů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vaše jméno