Domů » Autonovinky » Koncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?

Koncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?

0
Koncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?

Pick-up klepe na dveře

Francouzský koncern PSA odhalil své plány pro budoucí vývoj užitkových automobilů. To, že na silnicích potkáváme dodávky Peugeot i Citroën nikoho z nás nepřekvapí. Připravit se ale musíme na to, že v budoucnu budeme běžně potkávat i pick-up od těchto dvou francouzských automobilek. O jeho příchodu nás PSA informovalo v rámci odhalení svého vývojového plánu s názvem Push to Pass, který je evolucí vývojového programu Back to Race.

 

 

Další spolupráce s Toyotou

Svůj nový pick-up ovšem PSA rozhodně nebude vyvíjet samo. Pick-up s nosností do jedné tuny bude vyvinut pravděpodobně ve spolupráci s japonskou Toyotou.

 

S tou PSA úspěšně spolupracuje na projektu kolínských trojčat (108, C1 a Aygo) a v průběhu ženevského autosalonu byly odhaleny další produkty jejich spolupráce.

 

Předpokládá se tak, že základem pro nový pick-up, vyráběný koncernem PSA, bude využit základ z fenomenálního offroadového pick-up, Toyoty Hilux osmé generace.

 

Foto: Peugeot

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...