Domů » Autonovinky » Koncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?

Koncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?

0

Francouzský koncern PSA odhalil své plány pro budoucí vývoj užitkových automobilů. To, že na silnicích potkáváme dodávky Peugeot i Citroën nikoho z nás nepřekvapí. Připravit se ale musíme na to, že v budoucnu budeme běžně potkávat i pick-up od těchto dvou francouzských automobilek. O jeho příchodu nás PSA informovalo v rámci odhalení svého vývojového plánu s názvem Push to Pass, který je evolucí vývojového programu Back to Race.

Koncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?

 

 

Další spolupráce s Toyotou

Svůj nový pick-up ovšem PSA rozhodně nebude vyvíjet samo. Pick-up s nosností do jedné tuny bude vyvinut pravděpodobně ve spolupráci s japonskou Toyotou.

 

S tou PSA úspěšně spolupracuje na projektu kolínských trojčat (108, C1 a Aygo) a v průběhu ženevského autosalonu byly odhaleny další produkty jejich spolupráce.

 

Předpokládá se tak, že základem pro nový pick-up, vyráběný koncernem PSA, bude využit základ z fenomenálního offroadového pick-up, Toyoty Hilux osmé generace.

 

Foto: Peugeot

Previous article Shrnutí VC Ruska 2016
Next article Brutální Smart pro Čínu
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...