Domů » Aktuality » Škoda chystá dvě novinky do zásuvky

Škoda chystá dvě novinky do zásuvky

0
Škoda chystá dvě novinky do zásuvky

Už v minulosti jsme si psali o elektrickém Citigo. Automobilka Škoda jde s dobou a rozšíření její nabídky to jen potvrzuje. Do její cílové skupiny tedy rozhodně nepatří zapálenci do osmiválců, ale spíše ti, kteří věří v zelenou budoucnost. Tedy v budoucnost, kde elektřina nahradí benzín a naftu.

Škoda jde s trendem

Škoda nám v poslední době přináší jednu novinku za druhou. Před chvilkou to byl nový model Škoda Scala. Chystá se toho ale mnohem více. Začneme tedy podle velikosti od nejmenšího. A tím je eCitigo, které se bude vyrábět již na konci letošního roku. Podle dostupných informací bude disponovat dojezdem 300 km na jedno nabití.

Čekat se bude jen krátce

Tím druhým překvapením je plug-in hybrid Superb. Tady se bohužel zatím informace drží v tajnosti. Ve hře tedy je motorizace 1.4 TSI nebo 1.5. Nezávisle na objemu by měl výkon dosahovat slušných 160 kW a čistě na elektřinu by měl být dojezd 7 kilometrů. Možné bude údajně i dobíjení na supernabíječce, které zkrátí nabíjení z 6 na 3,5 hodiny.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...