Domů » Aktuality » Škoda a rok 2019: Nová Octavia, elektromobily a hybridy

Škoda a rok 2019: Nová Octavia, elektromobily a hybridy

0
Škoda a rok 2019: Nová Octavia, elektromobily a hybridy

Automobilka Škoda rozhodně nezahálí. Je tomu právě naopak. Chystá se totiž představit několik zajímavých novinek, kterých by podle dostupných informací mělo být do roku 2022 až 30. A navíc jde s dobou, tudíž se můžeme těšit na všemožné hybridy a elektromobily. Těch podle předpovědí bude až celá třetina.

Čas rozhodně neztrácí

Poměrně čerstvě se natěšeným zákazníkům začaly dodávat modely Kamiq a Scala. I během náročných příprav již automobilka plánovala další kroky, mezi něž patří například i nová Škoda Octavia. Je to jeden z nejúspěšnějších vozů, tudíž by její opomnění mohl být velký problém. Změny se budou týkat hlavně designové stránky. Má údajně vypadat lépe než kdy předtím. Nabídka u Octavie zůstane podobná a i nadále se můžeme těšit na verze liftback a combi.

Kdy se nová Octavia objeví?

Co vás ale možná překvapí, tak to je plánované datum představení nové modernizované Octavie. Mělo by to totiž být ještě během letošního roku. Slavit se bude 60. výročí vzniku modelu Octavia. Jeho představení totiž proběhlo již v roce 1959.

Na své si přijdou i ekologičtí nadšenci

Teď se dostaneme k zelenému pohonu. V poslední době je to pravděpodobně nejprobíranější věc a Škoda rozhodně nechce ztrácet. Již v roce 2019 by měl být oficiálně představen Superb ve verzi plug-in hybrid. Doplní ho také elektrické Citigo. Můžeme být jen zvědaví na to, jak se těmto kouskům bude na trhu dařit.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...