Domů » Pro řidiče » Parkování » Parkování FN Motol –  Kde a za kolik zaparkovat?

Parkování FN Motol –  Kde a za kolik zaparkovat?

0

Parkování v našem hlavním městě je velmi komplikované, obzvláště pro návštěvníky a turisty, kteří zde nebydlí a nutně hledají, kde by se dalo zaparkovat. Ostatně s parkováním v Praze mají problém i ti, kteří zde žijí a vyznají se v ní. V těchto pražských přeplněných lokalitách je nutné parkovat dle pravidel a například dodržovat parkovací zóny, protože pokud nedodržíte všechny předpisy, může se stát, že na vás bude čekat pokuta za parkování

Parkování FN Motol –  Kde a za kolik zaparkovat?

Fakultní nemocnice Motol v Praze se nachází na ulici V Úvalu 84, 150 06 Praha 5. Blízko této lokality se nachází jak modré rezidenční zóny tak i fialové zóny, a proto je nutné si zde dávat pozor na znění dodatkových tabulek. Fialové parkovací zóny neboli smíšené parkování je vhodné pro majitelé parkovacích karet, kteří mohou parkovat bez problémů nebo pro ty, co nemají parkovací kartu. Avšak ti si musí za parkování zaplatit. Ve FN Motol Praha je parkování možné v parkovacím domě nebo v objektu FN Motol na příslušných parkovištích. Dále můžete využít v blízkosti veřejná parkoviště. Blízko FN Motol se také nachází lokalita Zličín, kde jsou také další možnosti parkování. 

Další možnosti parkování v městské části Praha 5 najdete v našem článku Parkování Praha 5.

Parkovací zóny v okolí FN Motol

V blízkosti Fakultní nemocnice Motol se objevují fialové zóny, na kterých je možné zaparkovat. Fialové zóny jsou vyznačovány fialovým pruhem na svislém dopravním značení. Může být doplněna také bílým vodorovným značením nebo modrým. Je nutné si dávat pozor na znění dodatkových tabulek. Majitelé parkovacích karet mohou parkovat bez omezení a problémů, avšak pokud nemáte parkovací kartu musíte si za parkování zaplatit, nejdéle však můžete ve fialových zónách stát 24 hodin. Obvykle se platba provádí v parkovacím automatu nebo přes aplikaci Virtuální parkovací hodiny. Na mapě níže můžete vidět, kde se podrobně nachází fialové zóny v oblast FN Motol Praha.

Parkovací dům FN MOTOL 

Fakultní nemocnice nabízí parkování v těsné blízkosti. Ceny parkovného se liší v jednotlivých časových pásmech.

  • ČASOVÉ PÁSMO I:  v době vjezdu od 6.00 do 16.00 hodin je při opuštění areálu nemocnice do 60 minut (1 hodina) umožněn výjezd zdarma.
  • ČASOVÉ PÁSMO II:  v době vjezdu od 16.00 do 21.00 hodin je při opuštění areálu nemocnice do 180 minut (3 hodiny) umožněn výjezd zdarma.
  • ČASOVÉ PÁSMO III:  v době vjezdu od 21.00 do 6.00 hodin je při opuštění areálu nemocnice do 300 minut (5 hodin) umožněn výjezd zdarma.

Při překročení času, který je v jednotlivých časových pásmech vymezen pro bezplatný výjezd, se poplatek počítá od doby vjezdu do areálu nemocnice, a to ve standardní výši 30 Kč/30 min

Více informací o parkování najdete zde

Parkoviště ve FN Motol

Parkoviště FN Motol P1

Parkoviště FN Motol P2

Parkoviště FN Motol P3 

Parkoviště FN Motol P4

Parkoviště FN Motol P5

Parkoviště FN Motol P6

Parkoviště FN Motol P7

Parkoviště u obchodů

Kaufland – ul. Bělohorská 205, 169 00 Praha 6

Lidl – Řepy, 163 00 Praha 17

Veřejné parkoviště

Parkoviště Hotel Golf

Pokud vás nebo vaše nejbližší čeká větší operace či nějaký zákrok, který vyžaduje nutnost ubytování. V blízkosti nemocnice FN Motol se nachází Hotel Golf, kde je možné se nechat ubytovat a také zaparkovat svoje vozidlo na placeném parkovišti.

Parkoviště Hřbitov Motol, ul. 150 00 Praha 5

Parkoviště Mr. Parkit s.r.o. – Greyhound Park Motol, ul. Plzeňská 93/21 5F, 150 00 Praha 5

Parkoviště Ladronka, ul. Tomanova 1177, 169 00 Praha – Břevnov

Parkoviště Skuteckého, 163 00 Praha 17

Parkoviště, Roentgenova 37, 150 00 Praha 5

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články