Domů » Pro řidiče » Parkování » Parkování v Praze » Parkování Praha 1 – Kde a za kolik zaparkovat? » Národní Divadlo Praha – cena parkování a další informace 

Národní Divadlo Praha – cena parkování a další informace 

0

Ať už v našem hlavním městě nebo dalších velkých městech je parkování někdy komplikované. Doba, kdy bylo možné zaparkovat téměř kdekoliv je zkrátka pryč. Parkovací zóny jsou v Praze již samozřejmostí, a tak se s nimi začínáme setkávat i v jiných větších městech po celé České republice. Pokud plánujete cestu do Národního divadla Praha a chcete bez problémů zaparkovat, můžete využít vyhrazené parkoviště v blízkosti Národního divadla. Toto parkoviště má k dispozici provozní řád, který najdete zde

Národní Divadlo Praha – cena parkování a další informace 

Další možnosti parkování v městské části Praha 1 najdete v našem článku Parkování Praha 1.

Adresa

Parkoviště Národního divadla se nachází na ulici Ostrovní 225/1, 110 00 Praha – Nové Město. 

Aktuální stav volných parkovacích míst

Národní divadlo má na svých stránkách aktuální informace o stavu počtu volných parkovacích míst. Najdete zde

Provozní doba parkoviště

Otevírací a provozní doba parkoviště Národního divadla je 24 hodin denně

Od září 2023 jsou výhradně možné bezhotovostní platby za parkování. To znamená, že platba v hotovosti není možná. Je možné využít bezhotovostní platbu pomocí platební karty nebo jiného virtuálního zařízení, jako jsou hodinky nebo telefon.

Ceník krátkodobého parkování

PONDĚLÍ – NEDĚLE
Parkování do 24 hodin od vjezdu
1 – 8 započatá hodina od zahájení parkování 60 Kčza každou započatou hodinu
Každá další započatá hodina 30 Kčza každou započatou hodinu
PONDĚLÍ – NEDĚLE
Parkování nad 24 hodin od vjezdu
Parkování vozidla na 1 den960 Kč
Parkování vozidla za každý další den 720 Kč(2 dny – 1680 Kč, 3 dny – 2400 Kč…)

Slevy na parkovném

Národní divadlo poskytuje slevu všem držitelům průkazu ZTP, ZTP-P bez ohledu, zda se jedná o návštěvníka představení ND. Tato sleva je poskytnuta formou zkrácení doby parkování o 3 hodiny, a to na základě předložení průkazu ZTP, ZTP-P a dokladu od vozidla. Poté na vrátnici v provozní budově A obdrží žadatel slevový kupon. 

Slevu je možné uplatnit kdykoliv v časovém období počínajícím dobou zaparkování vozidla do doby zaplacení parkovného. Návštěvník musí přiložit parkovací lístek k čtecímu zařízení parkovací pokladny, pokladna zobrazí účtovanou částku za parkování, následně po přiložení slevového kuponu ke čtecímu zařízení dojde ke korekci částky k úhradě.

Slevy z ceny parkovného je nutné uplatnit při placení v automatu nebo ruční pokladně. 

Rezidenční parkování

Parkoviště Národního divadla nabízí také rezidenční neboli možnost dlouhodobého parkování za zvýhodněné ceny.

Parkování pro externisty neboli uživatele parkoviště Národního divadla na minimální dobu 1 měsíc a více, bez rezervace místa, činí 8 000 Kč za měsíc bez DPH. Jedná se o standardní parkovací místo s šířkou 2,4 m.

Parkování pro externisty neboli uživatele parkoviště Národního divadla na minimální dobu 1 měsíc a více pro motocykly činí 5 000 Kč za měsíc bez DPH

Parkování pro externisty neboli uživatele parkoviště Národního divadla na minimální dobu 1 měsíc a více, při rezervaci místa, činí 10 000 Kč za měsíc bez DPH. Jedná se o VIP místo s rezervací s nadstandardní šířkou parkovacího místa 3,6 m

Bližší informace týkající se rezidenčního parkování jsou na tel.č.: 224 901 320, e-mail: [email protected].

Národní divadlo může poskytnout hromadnou slevu za parkování za předpokladu, že fyzická nebo právnická osoba uzavře parkovací smlouvu na minimální počet 5 automobilů. V tomto případě se jedná o částku na jeden automobil ve výši 7000 Kč + DPH za měsíc. 

Pokud rezervujete do 24 hodin na parkování pro 10 a více automobilů, tak se stanovuje cena parkování na 80 Kč pro jeden automobil včetně DPH za 1 hodinu parkování. Národní divadlo nezajišťuje rezervaci parkování pro počet méně než 10 automobilů. 

Další podrobné informace a ceny o parkování najdete zde.

Platba parkovného

Platba parkovného je možná pomocí automatických parkovacích automatů.

Doplňující informace

  • Na tomto parkovišti je možné zaparkovat osobní vozidla, motocykly, mikrobusy bez přívěsů.
  • Vozidla s LPG a CNG mají zákaz parkování

Další možnosti parkování

Jestliže nutně nemusíte parkovat v těsné blízkosti Národního divadla a chcete si před nebo po představení užít hezkou procházku Prahou, nabízíme další tipy na možné parkování v přijatelné vzdálenosti. Také se můžete podívat na náš článek – Parkování Praha 1.

OC Palladium

V centru Prahy můžete využít parkoviště OC Palladium. Podzemní garáže jsou k dispozici nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Palladium parkování je zabezpečeno 24hodinovým kamerovým systémem.

OC Nový Smíchov

Další možností je parkovací dům OC Nový Smíchov. Parkování je k dispozici během celého týdne, avšak je důležité respektovat stanovenou otevírací dobu parkoviště.

MR. Parkit s.r.o, Karlovo náměstí 17, 120 00 Nové Město

MR. Parkit s.r.o. se nachází na ulici Karlovo náměstí 17, 120 00 Praha. Rezervaci pro parkování si můžete rezervovat předem.

Placené parkoviště ul. Vítězná 125, 150 00 Praha – Smíchov

Activ Parking s.r.o., ul. Říční 539, 118 00 Praha – Malá Strana

Garáže Procházka, ul. Drtinova 324, 150 00 Praha – Smíchov

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články