Domů » Pro řidiče » Parkování » Parkování v Praze

Parkování v Praze

Ať už jste návštěvník Prahy nebo zde bydlíte, tak jste určitě na vlastní kůži zažili to, že parkování v našem hlavním městě není nic jednoduchého. Obtížnost parkování je především z důvodu nedostatku parkovacích míst a také díky parkovacím zónám, které jsou ve většině městských částí Prahy zavedeny. V tomto přehledu vám poskytneme kompletní informace o parkování v Praze.

Parkování v Praze

Parkování zdarma

Zajímá vás, kde se dá v Praze jednoduše zaparkovat zdarma bez placení? Tak jednoduché to ovšem nebude. Zdarma se dá zaparkovat na několik hodin v některých obchodních a nákupních centrech nebo na parkovištích u obchodů s potravinami. Dále to mohou být místa a lokality, která nemají zavedené parkovací zóny. Další možností jsou P+R parkoviště, protože některá z nich jsou zdarma.

Lokality bez parkovacích zón

Většina městských částí Prahy mají zavedené parkovací zóny. Ovšem existují ještě lokality, které jsou osvobozeny od těchto zón, tudíž zde bude možné parkování zdarma. 

Které části to jsou? Většinou jsou to okrajové části Prahy.

  • Bez zón je Praha 4 a lokality Spořilov, Podolí, Krč a Lhotky. V těchto částech najdeme pár míst, kde nejsou parkovací zóny. 
  • Praha 5 má zavedené parkovací zóny, avšak lokality jako Stodůlky a Řeporyje a Jinonice až po Radlice jsou prozatím bez parkovacích zón.
  • Část Prahy 6 jako je Liboc a Břevnov mají místa, na které se prozatím nevztahují parkovací zóny. 
  • V Praze 8 jsou osvobozeny od parkovacích zón lokality Bohnice, Libeň a Čimice. Zde najdete některá místa bez parkovacích zón. Část Troji a Střížkova je prozatím také bez zón. 
  • V městské části Prahy 11 – Chodov a Háj nenajdeme parkovací zóny. 

Doporučujeme si tyto lokality bez parkovacích zón pravidelně kontrolovat a ověřovat. Ideálně pomocí map od Seznamu. Na odkaze Mapy.cz vložíte konkrétní ulici nebo část a vyhledáte ji. Po přiblížení se vám zobrazí konkrétní místa s parkovací zónou nebo bez ní, včetně dalších bližších informací. 

Parkování v obchodních centrech

Kde se dá na pár hodin zdarma zaparkovat jsou právě obchodní a nákupní centra nebo také obchody s potravinami, které mají součástí parkoviště. Mnohá obchodní centra nabízí svým zákazníkům parkování zdarma na pár hodin. Po uplynutí doby je třeba zaplatit parkovné. Částky se obvykle pohybují od 40 až do 60 Kč, nebo dle aktuálního ceníku. 

Městská část PrahyObchodní nebo nákupní centrumParkování zdarma ve všední dnyParkování zdarma o víkendu či ve svátekSazba parkovného za další následující hodinu
Praha 1OC Palladium--60 Kč/hodina
Praha 3OC Atrium Flora1 hodina zdarma od 8:00 – 18:003 hodiny zdarma od 18:00 - 8:0050 Kč/hodina
Praha 4OC Novoplazazdarma zdarmazdarma
Praha 4Arkády Pankrác Praha2 hodiny zdarmazdarma40 Kč/hodina
parkování zdarma od 17:00 do 20:00
Praha 4OC DBK1 hodina zdarma
3 hodiny zdarma50 Kč/hodina
parkování zdarma od 18:00 do 24:00
Praha 4Westfield Chodov3 hodiny zdarma3 hodiny zdarma50 Kč/hodina
Praha 5OC Nový Smíchov1 hodina zdarma5 hodin zdarma60 Kč/hodina
Praha 5Galerie Butovice2 hodiny zdarma4 hodiny zdarma60 Kč/hodina
Praha 5OC Metropole Zličín3 hodiny zdarma5 hodin zdarma50 Kč/hodina
Praha 5OC Homepark Zličínzdarmazdarmazdarma
Praha 6POP Outletzdarmazdarmazdarma
Praha 6OC Šestkazdarma zdarmazdarma
Praha 7OC Stromovka2 hodiny zdarma3 hodiny zdarma50 Kč/hodina
Praha 7Pražská tržnice Holešovice1 hodina zdarma1 hodina zdarma50 Kč/hodina
Praha 8OC Krakov2 hodiny zdarma2 hodiny zdarma50 Kč/hodina
Praha 9Galerie Harfa2 hodiny zdarma2 hodiny zdarma100 Kč/hodina
3 hodiny zdarma (pro členy programu Moje Harfa)3 hodiny zdarma (pro členy programu Moje Harfa)100 Kč/hodina
Praha 9OC Černý Most--50 Kč/hodina
Praha 9NC Fénix3 hodiny zdarma
5 hodin zdarma50 Kč/hodina
Praha 10OC Eden3 hodiny zdarma
3 hodiny zdarma
40 Kč/hodina
Praha 10OC VIVO! Hostivařzdarma
zdarma
zdarma
Parkování v Obchodních centrech Praha

Osvobození pro mopedy, motocykly a elektromobily

Všechna jednostopá vozidla jako jsou mopedy, skútry, motocykly a motokola jsou osvobozeny od placení na zónách placeného stání, ale musí být registrovány na Magistrátu hlavního města Prahy. Za splnění těchto podmínek mohou parkovat na vyhrazených rezidentních modrých, fialových a také návštěvnických oranžových zónách zdarma

Pokud vlastníte elektromobil nebo hybrid s platnou registrační značkou EL nebo máte speciální oprávnění magistrátu pro elektrická a hybridní vozidla bez registrační značky série EL. Tak v tom případě můžete parkovat v parkovacích zónách zdarma. Ovšem nově platí výjimka, že parkování je zdarma pouze pro elektromobily, které splňují přísnou emisní normu 50 g CO2 na kilometr.

Parkovací zóny

Téměř v celé části Prahy jsou zavedeny zóny placeného stání. Tyto parkování zóny v Praze dělíme na modré rezidentní, fialové neboli smíšení parkování a oranžové tedy návštěvnické.  

Modré parkovací zóny jsou zavedeny pro rezidenty (osoby, které mají trvalé bydliště v dané lokalitě), abonenty (fyzické nebo právnické osoby podnikající) nebo vlastníky nemovitostí. Všechny tyto osoby musí disponovat platným parkovacího oprávnění na konkrétní oblast Prahy, ve které mohou parkovat bez omezení. Návštěvníci mohou na modrých zónách parkovat maximálně 3 hodiny.

Fialové parkovací zóny (smíšené) jsou, jak pro osoby s platným parkovacím oprávněním, tak i pro návštěvníky, kteří zde potřebují zaparkovat. Návštěvníci mohou mít auto zaparkované maximálně 12 až 24 hodin, odvíjí se to od konkrétního místa a lokality.

Oranžové parkovací zóny neboli návštěvnické jsou pro osoby, které nepotřebují žádné oprávnění. Tyto zóny nejsou určeny k dlouhodobému parkování a ani nejsou pro osoby s parkovacím oprávněním. Maximální doba parkování jsou obvykle 3 hodiny. 

Praha 1

Lokalita Praha 1 se rozkládá od Malé Strany až po Staré Město. Musíte počítat s tím, že v celé části Praha 1 jsou platné modré a fialové parkovací zóny. Oblíbenými místy k parkování jsou podzemní garáže Rudolfinum, Kryté garáže na Pařížské, Celnice Parking, parkoviště Florence a nebo parkoviště Národního divadla a další. V této lokalitě se nachází obrovské OC Palladium a OC Kotva, které nabízí parkování za dobré ceny. 

Praha 2

Praha 2 se rozpíná od Jiráskova nábřeží až k Vinohradům, včetně nábřeží Náplavky až do části Podolí. Patří sem lokality Nusle a Vyšehrad. V této zóně jsou samozřejmostí modré a fialové parkovací zóny, tudíž je třeba dodržovat pravidla a předpisy. Nejčastější parkovací místa jsou Václavské garáže, Central Parking Prague a podobně. Obchodní centra zde nejsou, avšak velmi blízko na Praze 3 se nachází obchodní dům Atrium Flora, které nabízí parkování zdarma na jednu hodinu. 

Praha 3

Městská část Praha 3 se táhne od části Vinohrad, k Vysočanům. Patří sem i Strašnice a Žižkov. Počítejte s tím, že Praha 3 má také zavedené parkovací zóny. Při parkování můžete využít parkovací dům Apreco Parking Žižkov, garážové stání od parkovací sítě MR. PARKIT s.r.o. nebo parkoviště U Rajské zahrady či ClickPark s.r.o. a další možnosti. Součástí lokality je obchodní centrum OC Atrium Flora Praha. Nabízí dostatek parkovacích míst.

Praha 4

Praha 4 se rozkládá od Podolí, Nusle, Michle, Krče, Braníku a Lhotky, včetně části Záběhlic a Vinohrad. Praha 4 má zavedené parkovací modré a fialové zóny, tudíž je třeba dodržovat parkovací pravidla. V lokalitě Praha 4 můžete využít velké Parkoviště P+R Braník, P+R Nusle, P+R Kongresové centrum Praha – Jih 1, ale také garáže Pankrác nebo Garáže Pražského Povstání a další veřejná parkoviště. Praha 4 má součástí obchodní centrum Novo Plaza, Arkády Pankrác Praha, BB Centrum Brumlovka a OC DBK, které nabízí dostatek parkovacích míst. 

Praha 5

Praha 5 je rozsáhlou oblastí, do které spadá části Motol, Smíchov, Košíře, Jinonice, Radlice, Hlubočepy. I zde jsou zavedené parkovací zóny. Nejčastější místa k parkování jsou Parkovací podzemní garáže na ul. Běhounkova, ul. Stroupežnického, parkoviště Smíchovské nádraží, Anděl City Smíchov nebo P+R parkoviště Nové Butovice či P+R Kotlářka. Mimo to se zde nachází OC Nový Smíchov, který nabízí parkování 1 hodinu zdarma ve všední den a o víkendu až 5 hodin zdarma nebo OC Galerie Butovice

Praha 6

Městská část Praha 6 je další rozsáhlou částí, která se skládá z lokalit Ruzyně, Dejvice, Střešovice, Liboc, Vokovice, Veleslavín a část Břevnova, Sedlece, Hradčan a Bubenče. Praha 6 má součástí parkovací modré a fialové zóny. Zaparkovat je možné na Parkovišti Bořislavka, MOL Veleslavín, Aprecoparking garáže Dejvická, veřejná parkoviště U Silnice nebo parkoviště Hradčanská a další možnosti. Obchodní centra jako je POP Outlet a OC Šestka nabízí dostatek parkovacích míst, které jsou zdarma.

Praha 7

Část Prahy 7 se skládá z Holešovic a části Bubenče a Libně. Samozřejmostí jsou parkovací modré a fialové zóny. Nejčastější parkování je na parkovišti P+R Holešovice, na parkovišti Metro Vltavská, A-Z parkoviště Argentinská nebo parkoviště Na Špejcharu či ABC – garáže ul. Veletržní. Praha 7 má obchodní centrum Stromovka, které nabízí 2 hodiny zdarma a nebo rozsáhlou Pražskou tržnici na ulici Bubenské nábřeží

Praha 8

Praha 8 se skládá z Karlína, Kobylis, Bohnic, Čimic a také z části Troji, Střížkova, Nového Města a Žižkova. Jsou zde zavedené parkovací zóny, které je třeba respektovat při parkování. Možností k zaparkování je hodně, nejčastější parkování probíhá na Parking Praha 8 (A) a Parking Praha 8 (B). Další možností je parkoviště na ulici Mazurská, parkovací garáže u Jezevčíka nebo parkoviště P+M Ládví nebo parkoviště Blanka. Obchodní centrum Krakov nabízí parkování na 2 hodiny zdarma. 

Praha 9

Městská část Praha 9 má součástí lokality Prosek, Vysočany, Hrdlořezy, Střížkov, Libeň, Malešice a Hloubětín. V této části jsou zavedeny pouze fialové parkovací zóny. Zaparkovat své vozidlo lze na P+R parkovišti Letňany, Parkovací Dům Prosek & PDPéčko, parkoviště Jiřetínské nebo parkovací dům O2 Arena a další. Praha 9 má obchodní centrum Galerii Harfa a OC Letňany.

Praha 10

Praha 10 se skládá z Vršovic, části Strašnic, Malešic, Záběhlic, Michle, Vinohrad, Hloubětína a Žižkova. Parkovací zóny jsou zavedeny v celém území Prahy 10. Nejčastější parkování je na P+R parkovišti I a II, dále na Nonstop Parking Praha, v halových garážích Baškirská nebo parkování U Malešického parku. Nachází se zde nákupní centrum Eden a VIVO Hostivař, které nabízí parkování na pár hodin zdarma.

Kde nejsou modré zóny

Modré parkovací zóny se nachází na většině území Prahy. Avšak existují výjimky, kde nejsou. Většinou se jedná o okrajové části, kde parkovací zóny nenajdete. 

Praha 4  – lokality a některé části území Spořilova, Podolí, Krče a Lhotky.

Praha 5 – lokality a některé části území Stodůlek a Řeporyje, Jinonice až po Radlice.

Praha 6 – lokality a některé části území Liboce, Břevna

Praha 8 – lokalita a některé části území Bohnic, Bulovky, Libně, Čimic, Troji a Střížkova.

Praha 11 – lokalita a některé části území Chodova a Háje.  

Parkovací oprávnění

O parkovací oprávnění mohou požádat pouze rezidenti (osoby, které mají trvalé bydliště v dané lokalitě), abonenti neboli podnikatelé (fyzické nebo právnické osoby podnikající se sídlem a případně provozovnou v dané městské části) nebo vlastníci nemovitostí

Jak vyřídit parkovací oprávnění? 

  • Osobně (v každé městské části Prahy jsou k dispozici výdejny parkovacích oprávnění, kde po předložení příslušných dokumentů je možné vyřízení).
  • Online (na webových stránkách zde je možné požádat o vyřízení parkovacího oprávnění).
OsobaRočníPololetníČtvrtletní
Rezidenti1 200 Kč600 Kč300 Kč
Rezidenti starší 65 let či držitel průkazu ZTP, ZTP-P360 Kč180 Kč90 Kč
Abonenti7 000 Kč3 500 Kč1 750 Kč

Placení parkování

Parkování ve vybraných městských částí Prahy je rozděleno do jednotlivých parkovacích zón. Tyto zóny se rozdělují na modré rezidentní zóny, fialové neboli smíšené zóny a oranžové neboli návštěvnické. Každá jednotlivá zóna má svoje pravidla a podmínky pro parkování, a také cenu. Všechny tyto informace najdete na dopravní dodatkové značce v konkrétním místě.

Jestliže parkujete v modrých rezidentních zónách, tak vy jako návštěvník můžete využít krátkodobé placené parkování (obvykle na 1 až 3 hodiny), tj. pouze na časově omezenou dobu. Platba probíhá pouze prostřednictvím webu MPLA.IO – Virtuální parkovací hodiny nebo pomocí aplikace MPLA.IO, kterou je třeba stáhnout. Další možností je aplikace PID Lítačka. Cena parkování se obvykle liší podle místa, od 40 až do 80 Kč za hodinu.

Parkování na fialových neboli smíšených zónách, můžete vy jako návštěvník parkovat delší čas (obvykle 12 až 24 hodin). Platba parkovného probíhá prostřednictvím webu či aplikace MPLA.IO nebo pomocí aplikace PID Lítačka. Poslední možností je platba v parkovacím automatu v blízkosti parkovací zóny. Automatem je možné platit mincemi nebo platební kartou. Cena za parkování na těchto zónách stojí průměrně od 20 až do 60 Kč za hodinu.

Oranžové parkovací zóny jsou především určeny pro návštěvníky a také pro krátkodobé parkování, a to maximálně na 2 hodiny. Platba parkování je zde stejná jako u fialové zóny, a to prostřednictvím webu či aplikace MLPA.IO nebo pomocí aplikace PID Lítačka. Poslední možností je prostřednictvím parkovacího automatu. Obvyklá cena za parkování se pohybuje od 10 do 60 Kč. 

Parkovací modré zóny

Pokuty za parkování v modré zóně

Výše pokuty za parkování na modrých zónách se vždy odvíjí od toho, zdali dostanete blokovou pokutu přímo od policisty nebo bude pokuta postoupena ve správním řízení

Pokud chcete zaparkovat na modré parkovací zóně bez placení bude vám udělena pokuta ve výši 500 Kč, avšak se může vyšplhat až na 1 500 Kč, ve správním řízení pak až od 2 000 do 5 000 Kč

V modré zóně se již tolik nesetkáte s tím, že byste pokutu dostali za stěrač. Policisté jsou ve většině případů vybaveni tabletem, kterým pošlou informace o špatně zaparkovaném vozidle do speciální databáze, která vygeneruje pokutu. Dopravní odbor příslušného města vás kontaktujte a vyzve k zaplacení. Nejčastěji obálkou na adresu nebo datovou schránkou

Sloučení pokut za parkování

Za špatné parkování na modrých zónách můžete dostat jen jednu pokutu. Ale pouze za předpokladu, že necháte vozidlo zaparkované na modré zóně bez placení několik dní v kuse. V tomto případě by vám měla přijít jen jedna pokuta. Bude se jednat o tzv. dlouhotrvající přestupek. Výše pokuty by měla být od 500 až do 2 500 Kč. Pokud by řidič auto přeparkoval jinam, na jinou modrou zónu, jednalo by se pak o dva různé přestupky, tudíž dvě různé pokuty.

Aplikace na parkování

MPLA.IO – Virtuální parkovací hodiny

Jak zaplatit parkovné na parkovacích zónách? K tomuto účelu se používá web a aplikace MPLA.IO – Virtuální parkovací hodiny. Je oficiální aplikací pro zaplacení parkování v Praze, ale také v jiných městech České republiky. 

Aplikaci lze stáhnout do chytrého telefonu, je funkční pro telefony Android i pro iOS

Pokud si aplikaci nechcete stahovat je možné prostřednictvím stránek MPLA.IO zaplatit parkování i tou formou. 

Výhodou aplikace je to, že je nejpoužívanější, je přehledná a intuitivní. Má bezproblémové fungování a také nemusíte hledat mince k parkovacímu automatu.

Aplikace funguje pomocí sdílení vaší polohy, vy si tak na mapě vyberete nebo vyhledáte konkrétní místo, kde chcete parkovat. Dále zvolíte typ parkování, příslušné parkoviště či úsek, SPZ vozidla, předpokládanou dobu stání, poté zaplatíte a máte hotovo. Pokud je třeba dobu parkování prodloužit, i to je možné.

Pokud vás zajímají i další aplikace, ať už k usnadnění parkování nebo pro lepší orientaci po Praze, tak další tipy najdete v našem článku: Tip na aplikace, které vám pomohou zaparkovat v Praze.

PID Lítačka

Další možností, jak zaplatit parkovné v Praze je prostřednictvím aplikace PID Lítačka. Funguje podobným způsobem, jako ostatní parkovací aplikace. Aplikaci je nutné stáhnout a naistalovat do telefonu a je dostupná pro telefony Android a také Apple. Aplikace je velmi intuitivní, stačí vyhledat místo na mapě, zvolit parkovací zónu a konkrétní dobu stání a zaplatit parkovné. Konkrétní parkovací místo je možné vyhledat na mapě ručně nebo vyhledat pomocí názvu ulice či čísla parkovací zóny. Další možností je také naskenovat QR kód z parkovacího automatu. Konkrétní data je možné v aplikaci nechat uložené (SPZ vozidla) pro příští možnosti parkování.

Nastavení notifikací je samozřejmostí, to znamená, že notifikace na telefonu vás informuje o vypršení času parkování. 

Aplikace umí zobrazit zastávky, aktuální volná míst na P+R a parkovacích zónách s možností navigace a platby parkovného. Mimo platby parkovného je možné aplikaci využít například na kupování lístků na MHD v Praze. Platit parkovné jde i bez registrace. 

Aplikace PID Lítačka

Parkoviště P+R

Parkoviště P+R jsou tzv. záchytným parkovištěm. Vychází ze zkratky P+R neboli Park and Ride (zaparkuj a jeď). Hlavním cílem těchto parkovišť je ulehčit přeplněné Praze parkování a také urychlit provoz. Parkoviště P+R jsou ideální pro ty, co potřebují jen parkoviště, kde nechají vůz, zatímco budou pokračovat dál v jízdě hromadnou dopravou. A proto se tyto parkoviště většinou nachází v blízkosti frekventovaných stanic metra a v dalších částech nebo na okraji Prahy. P+R parkoviště jsou buď bezplatné na maximálně 12 hodin nebo celodenní a zpoplatněné na 24 hodin. Platba je možná na místě nebo přes aplikaci MLPA.IO. 

Parkoviště K+R

Další možností parkování jsou tzv. K+R parkoviště. Značka K+R vychází z anglické zkratky Kiss and Ride – Polib a jeď. Tyto parkoviště nejsou určené k parkování na celý den, ale jen krátkodobě v řádech minut. Jsou určena pro nastoupení či vystoupení osob přepravovaných řidičem osobního automobilu k prostředků veřejné dopravy. Hlavním cílem K+R parkovišť je to, abych se předešlo zastavování vozidel na vytížených místech, či blokování dopravy a plynulého provozu. Parkoviště K+R jsou umístěna u stanic metra a železnic. Jak již bylo řečeno parkování v K+R je krátkodobé, na omezenou dobu. Čas stání na parkovišti je limitován, podle dodatkových značek. Většinou počítejte v řádech minut. Za stání se nic neplatí. 

Tipy na parkování v oblíbených destinacích

V této sekci vám nabídneme oblíbené a často využívané lokality k parkování. 

Chodov

Chodov je městská část, která se nachází na Praze 11. Parkování na Chodově má mnoho různých míst, kde se dá zaparkovat. Můžete využít P+R parkoviště Westfield Chodov, P+R parkoviště Opatov nebo obchodní centrum Westfield Chodov, které nabízí momentálně 3 hodiny zdarma. Další možností jsou malá veřejná parkoviště v okolí. 

Letňany

Část Letňany se nachází na Praze 9. Parkování Letňany mají součástí P+R Parkoviště Letňany, ale také rozsáhlé obchodní centrum Letňany, které pojme až 3200 míst k parkování. Dále Parkovací dům Prosek či Parkovací dům na ul. Malkovského.

Zličín

Městská část Zličín se nachází na Praze 5. Parkování v blízkosti Zličína je možné prostřednictvím P+R parkoviště Zličín I a II nebo OC Metropole Zličín. Centrum nabízí parkování ve všední den na 3 hodiny zdarma a o víkendu až 5 hodin. Další obchodní centrum je Homepark Zličín, kde je také dostatek parkovacích míst.

Černý most

Černý most se nachází na Praze 14. I zde je nabídka parkování v lokalitě Černý Most rozsáhlá. Můžete využít P+R parkoviště Černý Most, P+R parkoviště Rajská Zahrada nebo OC Černý Most, které nabízí až přes 3200 parkovacích míst. Parkování je možné zdarma na 4 hodiny. V lokalitě Černý Most máte k dispozici i další menší parkoviště. 

Národní divadlo

Národní divadlo najdeme na Praze 1. Pokud jedete tímto směrem a chcete najít parkování v blízkosti Národního divadla Praha můžete využít přímo parkoviště Národního divadla nebo další místa k parkování jako jsou OC Palladium, OC Nový Smíchov či další placená parkoviště. 

Thomayerova nemocnice

Parkování v Thomayerově nemocnici je častokrát komplikované. Je zde vyhrazeno parkoviště, které disponuje až 203 parkovacími místy. Pokud budete chtít najít i jiná místa k parkování můžete parkovat na ulici Ružinského, Hurbanova nebo využít parkoviště Štúrova

FN Motol

Parkování ve FN Motol je stejně tak komplikované, protože je parkoviště velmi využívané. Parkovací dům nabízí placené parkování. Další možností v blízkosti této nemoci jsou parkoviště u Hotelu Golf, u Hřbitova Motol nebo parkoviště Ladronka

Parkoviště Hlavní nádraží Praha 

Hlavní nádraží Praha najdete na Praze 2. Parkování Hlavního nádraží Praha je možné na několika místech, jedná se o Garážovací a parkovací komplex Wilsonova, garáže Muzeum, garáže Opletalova nebo parking Millennium. Mimo to je v blízkosti OC Myslbek, které má 326 míst. Další možností jsou i veřejné placené parkoviště.

OC Stromovka 

Obchodní centrum Stromovka najdete na Praze 7 v Holešovicích. Parkování je možné přímo v podzemních garážích OC. Cena je 2 hodiny zdarma, o víkendu a ve svátek až 3 hodiny. V blízkosti se také nachází další parkoviště ABC – garáže na ul. Veletržní

O2 Arena

O2 Arena Praha najdete na Praze 9. O2 Arena má možnost parkování v parkovacím domě. Parkování v rámci konání akce je samozřejmostí. Pokud se v některý den akce nekoná, tak lze parkování využít také. Počítejte za 50 Kč/hodina.

OC Šestka

OC Šestka je obchodní dům, který se nachází na Praze 6. Parkoviště je pro všechny návštěvníky centra zdarma. K dispozici je až 1000 parkovacích míst, z toho 360 krytých. Další možnosti parkování hledejte a Praze 6. 

OC Atrium Flora Praha 

Obchodní centrum Atrium Flora Praha hledejte na Praze 3. K dispozici je čtyřpatrový podzemních parkovací dům, který má až 766 parkovacích míst. Od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 má návštěvník jednu hodinu parkování zdarma. Pokud je to návštěvník kina či zákazník automyčky, tak dostane další tři hodiny k tomu. 

Arkády Pankrác Praha 

Parkování Arkády Pankrác Prahaparkovací dům, který se nachází v lokalitě Prahy 4. Parkování zdarma je na 2 hodiny, poté se platí 40 Kč/hodina. 

Galerie Harfa 

Parkovací dům Galerie Harfa se nachází na Praze 9. Harfa nabízí 2 hodiny zdarma. V této lokalitě se dá zaparkovat i v domě O2 Areny

OC Nový Smíchov

OC Nový Smíchov a jeho parkovací dům hledejte na Praze 5. Parkování ve všední den je 1 hodina zdarma, o víkendu až 5 hodin.

OC Palladium

OC Palladium nabízí parkování v centru Prahy 1. Podzemní garáže pojmou až 900 volných míst na 3 podzemních podlažích.

Parkování u letiště Václava Havla

Letíte na dovolenou a přemýšlíte, kam zaparkujete své vozidlo? Pokud si myslíte, že parkování u letiště Václava Havla bude drahé, nemusíte se bát a můžete místo hlavního parkoviště využít i jiná menší parkoviště v blízkosti. Parkoviště u letiště nabízí možnost dlouhodobého parkování, slušné ceny. Parkoviště jsou hlídané a mají různé příplatkové služby navíc. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články