Domů » Cestování » Parkování u letiště » Srovnání parkovišť u letiště Brno

Srovnání parkovišť u letiště Brno

0

Pokud máte naplánovanou leteckou dovolenou, tak vás pravděpodobně bude zajímat, kam vlastně zaparkujete vašeho plechového miláčka po dojetí na letiště. Můžete se na letiště nechat někým odvézt, ale možná narazíte na to, že nikdo ve vašem okolí nebude mít čas či dostatečně velké auto. Pokud budete odlétat z Letiště Brno, tak vás budou zajímat parkoviště u letiště a my se na ně v tomto článku podíváme.

Srovnání parkovišť u letiště Brno
Srovnání parkovišť u letiště Brno

Parkování u Letiště Brno

Pokud odlétáte na dovolenou či na služební cestu z Brna, tak nejjednodušší je parkovat přímo na letišti v Tuřanech. Na letišti můžete 20 minut parkovat zcela zdarma, což je ideální pro krátkou zastávku, když někoho na letiště vezete. Pokud na parkovišti zůstanete déle, tak za každou započatou hodinu zaplatíte 30 Kč. Samozřejmá je možnost dlouhodobého parkování. Ceny za parkování si na parkovišti Letišti Brno si ukážeme v tabulce. Kompletní ceník najdete na stránkách Letiště Brno.

Parkoviště Parkování na 3 dny Parkování na 7 dní Parkování na 14 dní
Letiště Brno400 Kč800 Kč1500 Kč

Dlouhodobá parkování u Letiště Brno na soukromých parkovištích

Stejně jako v případě parkování u Letiště Praha, tak ani v Brně nemusíte parkovat pouze na oficiálním parkovišti. V blízkosti se nachází hned několik soukromých hlídaných parkovišť, na kterých můžete svůj vůz po dobu cesty odstavit. Nacházejí se ve vzdálenosti maximálně 10 kilometrů.

Parkoviště Parkování na 3 dny Parkování na 7 dní Parkování na 14 dní
Parkování u letiště v Brně 600 Kč 600 Kč 1 000 Kč
Parkování I.J.M-TRANSPORT330 Kč600 Kč1 200 Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...