Domů » Autonovinky » Vanquish Zagato jde do výroby!

Vanquish Zagato jde do výroby!

0

Nedávno jsme vám přinesli informaci o jedinečném konceptu, jenž vznikl ve spolupráci britského Aston Martinu a slavné italské karosárny Zagato. Koncept postavený na základě sportovního „GéTéčka“ Vanqusih nese přirozeně název Aston Martin Vanqugish Zagato. Pod kapotou se ukrývá šestilitrový dvanáctiválec, který byl speciálně pro tento vůz naladěný na výkon 600 koňských sil, což je o 24 koní více než v případě běžného Vanquishe.

Vanquish Zagato jde do výroby!

 

Design, který nelze nemilovat

Co je ale u konceptu, na němž se podílela slavná karosárna hlavní, je samozřejmě jeho design. Hodnocení vzhledu je sice značně subjektivní, ale v případě tohoto ztělesnění italské elegance a britského automobilismu snad nelze nemilovat.

 

 

Beznadějně vyprodáno

K radosti všem navíc Aston Martin oznámil, že tento jedinečný koncept se skutečně stane předobrazem sériového vozu. Ačkoli použití slova „sériový“ je poněkud nadnesený. Vyrobeno bude totiž jen 99 kusů. Pokud si na vůz děláte zálusk a již vytáčíte telefonní číslo do Gaydonské automobilky, zklameme vás. Aston Martin totiž společně v prohlášení o výrobě Vanqusihe Zagato potvrdil i vyprodání celé produkce, ještě před zahájením její výroby. Nám běžným smrtelníkům tak nezbývá nic jiného, než si toužebně prohlížet ladné křivky pouze na obrázcích.

 

Foto: Aston Martin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články