Domů » Videa » Veyron se rozparádil na 370 km/h na okresní silnici!

Veyron se rozparádil na 370 km/h na okresní silnici!

0
Veyron se rozparádil na 370 km/h na okresní silnici!

Každý někdy pospíchal, ale tohle?

Každý řidič někdy ve svém životě pospíchal. Při tomto shonu se tu a tam může stát, že člověk překročí povolené dopravní limity. Na běžné okresní silnici je ovšem již rychlost přesahující 150 km/h dosti nebezpečnou a při rychlosti kolem 200 km/h už snad ani není nutné o hranici nebezpečí mluvit. Co ale pokud se někdo na běžné okresní silničce rozjede na 370 km/h?

 

 

Nikdy nic podobného nezkoušejte!

To je už zapotřebí solidní dávka nervů a řidičského umu. Přesně touto rychlostí se po jedné silničce proháněl řidič supersportu Bugatti Veyron. Jak se při této rychlosti mění zorné pole řidiče a co vše na řidiče v této rychlosti působí, se dozvíte v přiloženém videu. Sluší se i dodat, že celé toto natáčení proběhlo za přítomnosti policie, která danou lokalitu neprodyšně uzavřela. Rozhodně se nikdy o nic podobného nepokoušejte vy!

 

Dle našeho názoru je jen otázkou času, než začnou na internet vyplouvat první podobná videa, ve kterých bude hrát hlavní roli Bugatti Chiron.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...