Domů » Autonovinky » Volkswagen Transporter T7 odhalen bez maskování!

Volkswagen Transporter T7 odhalen bez maskování!

0

Není to tak dávno, co jsme vám ukázali maskovaný prototyp připravovaného Transporteru T7. Není ale divu, že se postupně odhaluje, jelikož jeho oficiální představení je naplánováno na příští rok. Automobilka Volkswagen proto již kousky testuje na silnicích a v běžném provozu, aby mohli vychytat malé chybky. Navíc se ven dostaly další zajímavé informace, které stojí za zmínění.

Volkswagen Transporter T7 odhalen bez maskování!
Volkswagen Transporter T7 bez maskování

Podstata Transporteru zůstává

Poprvé tak byl vyfocen Volkswagen Transporter T7 kolegy z magazínu Autoexpress.co.uk. Vyfocený vůz na sobě nemá žádnou kamufláž a dá se proto předpokládat, že se vskutku jedná o produkční verzi. Bude to velká změna od faceliftu Transporteru s názvem T6.1 a bude se tak jednat o novou konkurenci pro nové modely vozů Ford Transit, Opel Vivaro a Mercedes Sprinter. Jak můžete okamžitě vidět, tak T7 disponuje velice moderním designem, přičemž mnoho prvků je očividně převzato z řady osobních automobilů. Důležité ale je, že základní tvar pořád připomíná Transporter a tak by to přeci mělo být.

VW Transporter T7 a aktuální verze
VW Transporter T7 a aktuální verze

Volkswagen Transporter T7 se přiblíží minivanům

Na přední straně je ale mnoho prvků a tvarů, které najdete u vozů kategorie SUV a hatchbacků. Vždyť tam můžeme najít hned několik prvků z vozu Volkswagen Golf Mk8. Vidět můžete protáhlé LED světlomety, tvarovaný nárazník a také mřížku chladiče. V interiéru by měl být infotainment s dotykovou obrazovkou o velikosti 10 palců a vůz bude vybaven mnoha jízdními asistenty a bezpečnostními systémy.

Hybrid a naftový motor

Dostaňme se ale k motorizacím, kde není žádným překvapením, že nový Transporter T7 by měl dostat hybridní ústrojí. Využita by tak byla platforma z vozu Golf Mk8 PHEV, což znamená přeplňovaný čtyřválec o objemu 1,4 litru a elektromotorem o výkonu 113 koní. Výsledkem by tak byl výkon 242 koní a 400 Nm. Další možností bude s největší pravděpodobností klasický VW naftový čtyřválec, který dobře známe třeba ze Seatu Ateca a také z Tiguanu. Kdo ví, třeba bude představena i čistě elektrická verze.

Volkswagen Transporter T7 bez maskování
Volkswagen Transporter T7 bez maskování

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články