Domů » Autonovinky » Volkswagen Transporter T7 – Špionské fotky z testování!

Volkswagen Transporter T7 – Špionské fotky z testování!

0
Volkswagen Transporter T7 – Špionské fotky z testování!
Volkswagen Transporter T7

Volkswagen Transporter se stal naprostou legendou. V aktuální době se vyrábí generace T6, která se prodává od roku 2016 až do současnosti. Je tedy jasné, že je ideální čas na to, aby se nová generace začala minimálně připravovat. Automobilka Volkswagen ale nezahálí a proto by se už v roce 2021 měl začít prodávat Volkswagen Transporter T7, který byl ve fázi maskovaného prototypu nafocen při testování automobilkou.

Volkswagen Transporter T7 přijde i jako hybrid

Předpokládat můžeme mírné prodloužení vozu a pozměněnou masku. Facelift verze T6 s označením T6.1 nám ukázal, kam s tímto vozem designéři míří. Změny budou i pod kapotou. Transporter T7 bude možné zakoupit se spalovacím motorem, ale dostupná bude i verze plug-in hybrid. V budoucnosti budou tyto Transportéry jediný mikrobusy v nabídce VW, jelikož výroba vozů Touran a Sharan se blíží ke konci. A ano. Důvodem je fakt, že větší oblibě se těší SUV vozy.

via GIPHY

Foto: Motorauthority.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...