Domů » Autosalony » Autosalon Frankfurt – Renault Mégane IV

Autosalon Frankfurt – Renault Mégane IV

0
Autosalon Frankfurt – Renault Mégane IV

Jeden z nejznámějších vozů s diamantem na chladiči se dočkal čtvrté generace. Od zítřka ho lze sledovat na Frankfurtském autosalonu, který odhalí bližší informace o vozu. Nový Renault Mégane sice ještě neodhalil všechny své parametry, ale již nyní lze sledovat příjemné změny, které promítly na jeho designu.

Sportovní nádech vozu

Postranní čáry zde působí sportovnějším dojmem, ačkoliv se nejedná o typický „sporťák“, jeho dynamický design takový dojem lehce evokuje. Ze světel zde velmi dominují zejména zadní světla, která podtrhují šířku celého vozu. Vypadají jako souvislá lišta rozdělená samotným znakem vozu.

Nový Mégane je lehce plošší, než předchůdce, a to o 2,5 centimetru, auto je nyní vysoké 1,45 metru. Změnil se také rozchod kol, vepředu se zvětšil o 4,7 cm (na 1,591 metru) a vzadu o 3,6 cm (nyní 1,586 metru). Přední denní LED světla vypadají působivě, mají tvar velkého „C“ a skvěle ohraničují přechod mezi kapotou a chladičem. Interiér je zatím záhadou, ale měly by být použité dražší materiály, na samotné přístrojové desce se můžeme těšit na dotykový displej, který jsme mohli vidět například u Espace.

foto: www.netcarshow.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...