Domů Autosalony BMW M760Li – obývák s V12 pod kapotou

BMW M760Li – obývák s V12 pod kapotou

0
11958

Vrcholné provedení vrcholného modelu

Jste nechutně bohatý, milujete styl a výkon, a navíc dáváte rádi své bohatství pořádně najevo svým sousedům? Pokud zrovna hledáte automobil, kterým dokážete uspokojit všechny své tužby týkajíc se výkonu, luxusu a stylu, máme pro Vás skvělé doporučení.

 

Bavorské BMW přivezlo do Ženevy vrcholný model sedmičkové série – M760Li X-Drive. Pod kapotou, tohoto mocného stroje pocházející z garáží divize M Performace, hřmí dvanáct válců uspořádaných do písmene V. Tento vidlicový agregát o objemu 6,5 litru, dokáže vyvinout výkon 441 kW a točivý moment 800 Nm.

 

 

Díky němu dokáže tato dekadentní limuzína, přeplněná špičkovou německou technologií a luxusem, vystřelit z nuly na 100 km/h za 3,9 sekundy. Co nikoho pravděpodobně nepřekvapí, je hodnota maximální rychlosti. Ta je, stejně jako u dalších německých sedanů, elektronicky omezena na 250 km/h.

 

Foto: BMW

 
Sdílejte
Předchozí článekNejčastější důvody vzniku dopravních nehod
Další článekSeat Ateca – Bráška Yetiho
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here