Domů » Autosalony » BMW M760Li – obývák s V12 pod kapotou

BMW M760Li – obývák s V12 pod kapotou

0
BMW M760Li – obývák s V12 pod kapotou

Vrcholné provedení vrcholného modelu

Jste nechutně bohatý, milujete styl a výkon, a navíc dáváte rádi své bohatství pořádně najevo svým sousedům? Pokud zrovna hledáte automobil, kterým dokážete uspokojit všechny své tužby týkajíc se výkonu, luxusu a stylu, máme pro Vás skvělé doporučení.

 

Bavorské BMW přivezlo do Ženevy vrcholný model sedmičkové série – M760Li X-Drive. Pod kapotou, tohoto mocného stroje pocházející z garáží divize M Performace, hřmí dvanáct válců uspořádaných do písmene V. Tento vidlicový agregát o objemu 6,5 litru, dokáže vyvinout výkon 441 kW a točivý moment 800 Nm.

 

 

Díky němu dokáže tato dekadentní limuzína, přeplněná špičkovou německou technologií a luxusem, vystřelit z nuly na 100 km/h za 3,9 sekundy. Co nikoho pravděpodobně nepřekvapí, je hodnota maximální rychlosti. Ta je, stejně jako u dalších německých sedanů, elektronicky omezena na 250 km/h.

 

Foto: BMW

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nejrychlejší motorka na světě

TOP 10: Nejrychlejší motorky na světě

0
Motorky nejenže poskytují svým jezdcům adrenalinový zážitek, ale některé z nich dosahují rychlosti, které by mohly překvapit i ty největší nadšence rychlých jízd. Zde...