Domů Videa Designový souboj – Kodiaq vs Ateca

Designový souboj – Kodiaq vs Ateca

0
23917

Škoda Kodiag versus Seat Ateca

Zatímco tuzemský Kodiaq patří do segmentu velkých SUV, jenž dokáží přepravit až sedm osob, Ateca patří mezi drobnější crossovery typu Škoda Yeti. Ostatně Yeti druhé generace, který se na trhu objeví velice brzy má mít s Atecou jak zcela shodnou techniku tak i velmi podobný design. Pokud ale zmiňujeme design, mohou mnozí namítnout, že Ateca je velice podobná i Kodiaqu. Nebo Kodiaq Atece?

 

 

Podobnost čistě náhodná?

Tato podobnost je logická. Ať se designeři snaží jak chtějí, nedokáží popřít, že oba vozy využívají velice podobnou techniku. Navíc designové směřování obou automobilek je více než podobné. Ostré hrany, prolisy, výrazná grafika světlometů a podobných shodných prvků mezi Seatem a Škodou bychom našli ještě mnoho. Proto bude nejlepší, pokud si oba vozy, Kodiaq a Atecu srovnáme v přiloženém videu. Který vůz vás zaujme více? Český obr nebo španělský drobek?
Srovnání: Škoda Koidaq vs. Audi Q7
Foto: Youtube

 
Sdílejte
Předchozí článekŠkoda Octavia 3 facelift – nová světla jsou jen začátek
Další článekTesla má velký důvod k obavám
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here