Domů » Videa » Děsivá nehoda si jen zázrakem nevyžádala lidské životy

Děsivá nehoda si jen zázrakem nevyžádala lidské životy

0
Děsivá nehoda si jen zázrakem nevyžádala lidské životy

Nebezpečí přichází zezadu

Náraz rozjetého kamionu do kolony stojících automobilů patřívá mezi ty nejhorší nehody, které se mohou na silnicích a dálnicích stát. Do nic netušících řidičů udeří jako blesk z čistého nebe rána rychle se pohybujícího a těžkého kamionu. Dle posledních statistik Ústředního auto moto klubu České republiky narůstá počet těchto děsivých nehod každoročně o 20 procent.

 

Jen zázrakem nikdo nepřišel o život!

Na následujícím videu můžete sledovat záběry z kamery umístěné na čelním skle vozu, který se v americkém státě New York stal obětí podobné nehody. Vůz byl kamionem doslova odhozen. To ale plně naložený tahač nezastavilo a ten tak pokračoval ve své děsivé cestě skrz stojící vozy. Drtivá většina z těchto vozů byla okamžitě odsouzena k odpisu a jedno auto dokonce začalo po nárazu hořet. Naštěstí pro řidičku v hořícím voze nezůstali ostatní účastníci nehody nečině stát. Rychle ji přispěchali na pomoc a z hořícího vraku ji vyprostili. Jako zázrakem tato řidička, ani nikdo jiný neutržil žádná vážnější zranění. Americké úřady v současné době prošetřují důvody vzniku této děsivě vyhlížející nehody. Jako nejpravděpodobnější se zdá verze, hovořící o zdravotních problémech řidiče kamionu, který několik vteřin před srážkou zkolaboval za volantem.

 

Jak byste se měli zachovat při podobné nehodě se dozvíte v následujícím článku.

 

Foto: Youtube.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...