Domů » Videa » Jaguar F-Type SVR předčasně ohalen

Jaguar F-Type SVR předčasně ohalen

0
Jaguar F-Type SVR předčasně ohalen

SVR – Nejbrutálnější z Jaguárů

Pokud se budeme bavit o nejatraktivnějších, ryze sportovních autech na současném trhu, nesmíme opomenout reprezentanta Velké Británie – Jaguar F-Type. Nejsilnější vozy tohoto výrobce jsou již tradičně označovány odznáčkem SVR. Jaguar si do nedávna pečlivě střežil výčet techniky, která bude pro F-Type SVR použita. Nedávno se ale ani Jaguar neubránil úniku informací. Ty má na svědomí výrobce informačních brožur. Ten je na svém webu zveřejnil současně s odhalením podoby F-Typu SVR.

Díky omylu výrobce brožur tak víme, že motor vozu F-Type SVR bude pětilitrové osmiválcové véčko, přeplňované pomocí kompresoru. Výkon agregátu dosahuje hodnoty 575 koňských sil a točivý moment činí ohromujících 700 Nm.

Úprava motoru samozřejmě není jediná změna, kterou se verze SVR odlišuje od běžného F-Typu. Ostrou verzi poznáme bezpečně i na první pohled, díky přidanému bodykitu obsahující například velké křídlo, upravující aerodynamiku vozidla.

Foto: Jaguar

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...