Domů » Videa » Jaguar F-Type SVR předčasně ohalen

Jaguar F-Type SVR předčasně ohalen

0

Pokud se budeme bavit o nejatraktivnějších, ryze sportovních autech na současném trhu, nesmíme opomenout reprezentanta Velké Británie – Jaguar F-Type. Nejsilnější vozy tohoto výrobce jsou již tradičně označovány odznáčkem SVR. Jaguar si do nedávna pečlivě střežil výčet techniky, která bude pro F-Type SVR použita. Nedávno se ale ani Jaguar neubránil úniku informací. Ty má na svědomí výrobce informačních brožur. Ten je na svém webu zveřejnil současně s odhalením podoby F-Typu SVR.

Jaguar F-Type SVR předčasně ohalen

Díky omylu výrobce brožur tak víme, že motor vozu F-Type SVR bude pětilitrové osmiválcové véčko, přeplňované pomocí kompresoru. Výkon agregátu dosahuje hodnoty 575 koňských sil a točivý moment činí ohromujících 700 Nm.

Úprava motoru samozřejmě není jediná změna, kterou se verze SVR odlišuje od běžného F-Typu. Ostrou verzi poznáme bezpečně i na první pohled, díky přidanému bodykitu obsahující například velké křídlo, upravující aerodynamiku vozidla.

Foto: Jaguar

Previous article Historie čtyř kruhů
Next article Autosalon Detroit: Genesis G90 – korejský luxus
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články