Domů » Autosalony » Kamrlman King ovládl Peking

Kamrlman King ovládl Peking

0

Máte 45 milionu korun navíc a hledáte auto vhodné pro rodinu? Pokud ano, máme pro vás ideální řešení. To představila společnost Karlman v průběhu Pekingského autosalonu.

Kamrlman King ovládl Peking

 

Král Karlman

Velké SUV s cenovkou jednoho z nejvzácnějších Lamborghini? Tak přesně to je je Karlman King, který byl odhalen v Pekingu. Každého na první pohled zaujme jeho jedinečný vzhled.Jeho ostré hrany a trojúhelníkové tvary použité v karoserii v kombinaci s matně černou barvou tvoří koktejl, jaký nikde na světě nespatříte.

 

 

Neuvěřitelná cena

Pokud vám dech nevyrazí použité tvary, jistě se vám zamotá hlava při pohledu na cenu. Za automobil si společnost Karlman účtuje, v přepočtu zhruba čtyřicet šest milionů korun. Za tyto úpeníze dostanete nejen nepřehlédnutelnou karoserii, ale i luxusně vybavený inteirér včetně baru ale i neuvěřitelně výkonný motor.

 

Foto:youtube

Previous article Škoda oficiálně potvrzuje název Kodiaq
Next article Kvyat končí u Red Bullu!
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články