Domů » Autosalony » Kamrlman King ovládl Peking

Kamrlman King ovládl Peking

0
Kamrlman King ovládl Peking

SUV za 45 milion?!

Máte 45 milionu korun navíc a hledáte auto vhodné pro rodinu? Pokud ano, máme pro vás ideální řešení. To představila společnost Karlman v průběhu Pekingského autosalonu.

 

Král Karlman

Velké SUV s cenovkou jednoho z nejvzácnějších Lamborghini? Tak přesně to je je Karlman King, který byl odhalen v Pekingu. Každého na první pohled zaujme jeho jedinečný vzhled.Jeho ostré hrany a trojúhelníkové tvary použité v karoserii v kombinaci s matně černou barvou tvoří koktejl, jaký nikde na světě nespatříte.

 

 

Neuvěřitelná cena

Pokud vám dech nevyrazí použité tvary, jistě se vám zamotá hlava při pohledu na cenu. Za automobil si společnost Karlman účtuje, v přepočtu zhruba čtyřicet šest milionů korun. Za tyto úpeníze dostanete nejen nepřehlédnutelnou karoserii, ale i luxusně vybavený inteirér včetně baru ale i neuvěřitelně výkonný motor.

 

Foto:youtube

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...