Domů » Autosalony » Pekingský autosalon je v plném proudu

Pekingský autosalon je v plném proudu

0
Pekingský autosalon je v plném proudu

Prodloužené modely se netýkají jen limuzín!

Čína je opravdu zemí s neobyčejnými požadavky a nároky. To jsme si řekli nedávno při představení nového, prodlouženého Jaguaru XF L. Ten byl představený před několika dny během zahájení mezinárodního autosalonu v Pekingu.

 

 

V hlavním městě „Říše středu“ toho bylo a je k vidění mnohem více než jen zmíněný Jaguar. Své prémiové vozy „protáhly“ i další zavedené automobilky. V Pekingu jsme tak spatřily prodloužené Audi A4L, Mercedes Benz třídy E a dokonce i BMW X1. Všechny zmíněné vozy se chlubí přepychovým prostorem na zadních sedadlech, včetně polohovatelných sedadel a mnoho dalších doplňků o kterých se může evropským zákazníkům jen zdát.

 

Tentokráte bez slečen

Co jsme naopak na autosalonu nespatříte jsou spoře oděné hostesky. Přítomnost svůdných dívek, které svými pohledy a křivkami běžně lákají pozornost přihlížejících byla vedením autosalonu zakázána. Návštěvníci se díky tomuto kroku mají věnovat technice a ne tělům hostesek.

 

Foto: Audi, BMW, Jaguar, BMW

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...