Nová Dacia Logan MCV Stepway 2017 – rumunský „Scout“ přichází

0
7340

I Dacia má svého „scouta“

Škoda Octavia Scout, Audi A4 Allroad nebo Volkswagen Passat Alltrack. Oblíbená trojice oplastovaných vyvýšených kombíků, které plní sny každého správného českého chalupáře. Nyní se tento segment rozrůstá o silného hráče. Svého „scouta“ totiž na autosalonu v Ženevě odhalila i rumunská Dacia.

 

Rumunská automobilka patří díky svým nízkým cenám mezi nejoblíbenější na našem trhu. Nyní, na ženevském autosalonu byl odhalen nový model rodiny StepwayLogan MCV Stepway. Tato oplastovaná novinka se v porovnání s běžným Loganem MCV chlubí o 50 mm vyšším podvozkem a již zmíněnou plastovou ochranou podvozku.

 

 

Zázraky nečekejte

Pokud čekáte další novinky, čeká vás zklamání. Zvýšený podvozek a slušivé plasty jsou jedinou úpravou, kterou Dacia s tímto modelem provedla. Zákazníci se nedočkají žádných nových motorizací, úprav interiéru a už vůbec ne pohonu čtyř kol. Zákazníci se tedy mohou těšit na to, na co jsou u Dacie zvyklí. Stejně jako běžný Logan MCV se novinka chlubí zavazadlovým prostorem o objem 573 litrů, nebo novým volantem, jenž dostal Logan v rámci vylepšeních pro rok 2016. Model Logan MCV Stepway se na trhu objeví v létě letošního roku.

 

Foto: Dacia

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno