Domů » Autosalony » Nová generace Hyundai i30

Nová generace Hyundai i30

0

Nová generace Hyundai i30 je základem nabídky značky v Evropě. Nová generace i30, jejíž prodej bude zahájen začátkem roku 2017, je odpovědí společnosti Hyundai Motor na změnu moderních hodnot a preferencí zákazníků v oblastech technických řešení, individuálního stylu a flexibility.

Nová generace Hyundai i30

 

Design

Design je pro zákazníky značky Hyundai v Evropě důvodem ke koupi číslo jedna. Nová generace i30 proto dále rozvíjí designérský styl značky Hyundai precizními a napnutými liniemi, ušlechtilými, rozmanitými povrchy i výrazným tvarováním karoserie, která se vyznačuje nadčasovým a suverénním vzhledem.

 

 

Naši designéři jsou motivováni vášní a nadšením, jímž přinášejí majitelům vozů Hyundai důvod k sebevědomí a potěšení. Tohoto nového ducha můžete spatřit a pociťovat v nové generaci i30, která je hrdým vyjádřením našeho postoje,“ vysvětluje Peter Schreyer, prezident a šéfdesignér společnosti Hyundai Motor Group. „S novou generací i30 představujeme naši nově vyvinutou masku chladiče, kterou nazýváme kaskádovitá maska. Tento prvek se stane novou identitou značky Hyundai.“

 

Vývíjen na Severní smyčce

Vývojoví inženýři z technického centra Hyundai Motor Europe v Německu vylepšili jízdní dynamiku nové generace i30 v náročném testovacím programu po celé Evropě a na slavné Severní smyčce Nürburgringu. Velmi tuhá a lehká karoserie s 53% podílem vyspělých vysokopevnostních ocelí poskytuje základ pro dobrý jízdní komfort a ovladatelnost v kombinaci s řízením, jehož převod je o 10 % strmější. Díky nově vyvinutému podvozku si může řidič užívat dynamických jízdních vlastností bez kompromisů v oblasti komfortu.

 

Motorizace

Nabídka motorů zahrnuje přeplňované motory s nižším zdvihovým objemem, které se vyznačují vyšší hospodárností a pohotovými reakcemi. Zákazníci mají na výběr tři zážehové motory a jeden turbodiesel 1,6 litru ve třech výkonových stupních. Hodnoty emisí CO2 začínají již od 89 g/km (předběžná hodnota). Nová generace i30 je prvním vozem Hyundai, který může být vybaven novým přeplňovaným zážehovým čtyřválcem 1.4 T-GDI o výkonu 140 k.

 

Foto: Hyundai

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články