Nový hypersport od Lamborghini již klepe na dveře!

0
2226

Dvanáctiválcová skvosty Lamborghini potřebují čas

Italská automobilka je světově proslulá svými ručně stavěnými supersporty. Pýchou a vrcholnými modely v nabídce „Lamba“ jsou a vždy byly velké supersportovní bestie poháněné atmosférickými dvanáctiválcovými motory.

 

Na vývoji těchto skvostů si Lamborghini vždy nechávalo opravdu záležet. O tom svědčí i odstupy mezi modely Countach, Diablo, Murcielago a Aventador. Tyto jednotlivé modely mezi sebou dělí minimálně 10 let.

 

Perfection needs time

A právě čas je to, na co se odkazuje Lamborghini ve svém posledním vydaném videu. To nám sděluje moto Lamborghini. „Perfection needs time“, čili perfetkní potřebuje čas.

 

Ve videu vidíme čas 99 hodin 360 dní a 15 hodin. Což je přesný čas od narození zakladatele automobilka Ferucia Lamborghini, do představení modelu oslavující tohoto slavného průmyslníka.

 

Model ponese název Centenario. Má disponovat výkonem 770 koňských sil a pohonem všech kol.

 

 

Foto: Youtube.com

 
Sdílejte
Předchozí článekRange Rover Autobiography vlečným vozem raketoplánu
Další článekMuži nebo ženy? Čísla hovoří jasně!
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here