Domů » Videa » Nový hypersport od Lamborghini již klepe na dveře!

Nový hypersport od Lamborghini již klepe na dveře!

0

Italská automobilka je světově proslulá svými ručně stavěnými supersporty. Pýchou a vrcholnými modely v nabídce „Lamba“ jsou a vždy byly velké supersportovní bestie poháněné atmosférickými dvanáctiválcovými motory.

Nový hypersport od Lamborghini již klepe na dveře!

Na vývoji těchto skvostů si Lamborghini vždy nechávalo opravdu záležet. O tom svědčí i odstupy mezi modely Countach, Diablo, Murcielago a Aventador. Tyto jednotlivé modely mezi sebou dělí minimálně 10 let.

Perfection needs time

A právě čas je to, na co se odkazuje Lamborghini ve svém posledním vydaném videu. To nám sděluje moto Lamborghini. „Perfection needs time“, čili perfetkní potřebuje čas.

Ve videu vidíme čas 99 hodin 360 dní a 15 hodin. Což je přesný čas od narození zakladatele automobilka Ferucia Lamborghini, do představení modelu oslavující tohoto slavného průmyslníka.

Model ponese název Centenario. Má disponovat výkonem 770 koňských sil a pohonem všech kol.

Foto: Youtube.com

Previous article MPV vs SUV – Kdo s koho
Next article Citroën C3 nebo Peugeot 208? Češi mají jasno!
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články