Domů » Autosalony » Škoda Rapid 2017 – Facelift se opět týká světel

Škoda Rapid 2017 – Facelift se opět týká světel

0

Stánek české automobilky Škoda Auto na mezinárodním autosalonu v Ženevě doslova oplývá novinkami. Nejen, že Škoda ve švýcarské metropoli odhalila podobu Kodiaqa ve verzi Sportline a Scout, nové Citigo nebo novou Octavii RS. Škoda se pochlubila i omlazenou podobou modelu Rapid.

Škoda Rapid 2017 – Facelift se opět týká světel

 

Světla v hlavní roli

Jak jsme si již zvykli, facelift se u Škody vždy nese především ve znamení příchodu nové grafiky a podoby světlometů. Tomuto trendu se nevyhnul ani model Rapid. Světla jsou opět jednou z mála viditelných změn na jeho podobě. Nové světlomety nejsou tak přelomové jako u Octavie. To ale nic nemění na jejich důležitosti. Rapid se nově dočkal u svých světlometů LED diodového pásu, který na první pohled výrazně pozvedl jeho celkový charakter. Rapid se nově dočkal i asistenta, pro automatickou regulaci dálkových světel. 

 

 

Úprav se dočkaly i mlhová světla a lehce pozměněné tvary nalezneme i na předním a zadním nárazníku. Inovovaný byl i design kol o velikostech 15 – 17 palců.

 

Už i ty, Rapide?

Možná největší novinkou u faceliftovaného Rapidu je příchod litrového tříválcového motoru o výkonu 95 nebo 110 koní, který nahrazuje starý známý čtyřválec 1,2 TSI o výkonu 90 koňských sil.

 

Další novinky nalezneme v interiéru vozu. Zde přibyl nový USB slot a WLAN hotspot s navigačním systémem Amundsen a tlačítko pro přivolání pomoci v případě nehody (Emergency call).

 

Foto: Škoda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články