Domů » Videa » VIDEO: Smart Fortwo Cabriolet

VIDEO: Smart Fortwo Cabriolet

0

Přestože Smart Fortwo není na první pohled rozpoznatelný od jeho sourozence, má větší rozvor kol a širší stopu. Dále tu jsou změny v masivnějších náraznících. Maska chladiče získala také nový objem a světlomety si drží kosočtvercový tvar.

VIDEO: Smart Fortwo Cabriolet

Smart-fortwo_Cabrio_2016_800x600_wallpaper_01

Střecha je však místo, kde Smart Fortwo vyniká. B-sloupky jsou užší, zatímco střecha má celkem tři polohy zatažení. Pro letošní model Smart Fortwo byla připravena řada doplňků. Podvozek je vyroben z ocele a dvě přepážky zvyšují tuhost a díky tomu je nový model o 15 % tužší.

Stejně jako předchozí model i Fortwo Cabrio nabízí dvoubarevné provedení s velkou škálou kombinací.

Interiér

Cabrio interiér je totožný s kupé. Nese tedy nový přístup značky na palubní desku, výplně dveří a středovou konzoly. Nový design nabídne i aktualizovanou obrazovku, která má kolem sebe větrací otvory. Tří ramenný volant je vybaven řadou ovládacích prvků, které vám zajistí možnost řídit si vše podle svého.

Hnací ústrojí

Stejně jako kupé, získá i Smart Fortwo Cabriolet dva tříválcové benzínové motory. Nejméně výkoná jednotka zvládne na 71 koní. Ke zrychlení z nuly na sto potřebuje vůz 14,9 sekund. Výkonnější jednotka zvládne na 90 koní a zrychlení zvládne za 10,8 sekund. Oba motory lze spojit buď s pětistupňovou manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou.

Smart-fortwo_Cabrio_2016_800x600_wallpaper_09

Závěr

Smart Fortwo Cabriolet neoslní nikoho svým výkonem. Nikdo to ani od něj neočekává. Tento model je ideální pro velké metropole, kde je těžké sehnat kvalitní flek na zaparkování. Nový model navíc nabízí celkové zlepšení materiálů a technologií. Nemluvě o zvýšeném pohodlí a manipulaci. Pokud nejste omezení, tak si užijete.

Foto: netcarshow.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články