Domů » Videa » Supersporty burácely v centru Prahy!

Supersporty burácely v centru Prahy!

0

Středa čtvrtého května byla v kalendářích všech českých automobilových fanoušků poznačena důrazněji než narozeniny vlastní matky. V tento den jsme se dočkali příjezdu kolony supersportů, za miliony a miliony korun, přímo do centra Prahy.

Supersporty burácely v centru Prahy!

 

Prah se totiž stala jednou ze zastávek slavného ilegálního závodu milionářů a celebrit celého světa s názvem GumBall 3000.

 

 

Je velkou škodou, že akci nepřálo počasí. K vidění byly totiž skutečné automobilové lahůdky, které běžný smrtelník nemá šanci na vlastni oči jinak spatřit.

 

 

O den později již celá kolona vyrazila směr Maďarsko, kde se účastníci závodu zcela legálně vyřádili na slavném závodním okruhu Hungaroring.

 

Pokud jste neměli příležitost se této události účastnit můžete atmosféru příjezdu supersportů nasát v několika krátkých videích.

 

 

 

 

Foto: Youtube.com

Previous article Clio R.S. nebo Sandero R.S.?
Next article Škoda oficiálně potvrzuje název Kodiaq
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články