Domů » Autosalony » Tohle si z autosalonu v Paříži nenechte ujít

Tohle si z autosalonu v Paříži nenechte ujít

0

S ránem 2. října se oficiálně zpřístupnil autosalon v Paříži. Až do 4. října jsou tedy otevřené pouze pro novináře, ale poté se bude moci na ty zajímavé výstavy automobilek podívat široká veřejnost. Novinek je tady totiž požehnaně a každý si zaručeně najde něco, co se ho zaujme.

Tohle si z autosalonu v Paříži nenechte ujít
Škoda Kodiaq RS

Proč tolik automobilek chybí?

A to i přesto, že svou účast na tomto autosalonu odmítlo mnoho prestižních automobilek. Nenajdete tady ukázky výrobků Fiat, Bentley, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel, Mini, Volvo a dokonce ani Volkswagen. Kdo ví, jaké jsou důvody jejich absence. Možná se soustředí na autosalon v Ženevě.

Co zajímavého nám na autosalon v Paříži přichystala Škoda?

Na stánku domácí automobilky se nám poprvé ukáže Škoda Kodiaq RS. Tento vůz se nám již dlouho dobu postupně odkrýval po částech, ale teď ho konečně vidíme v celé kráse. Zajímavá je i motorizace. Pohání ho naftový motor se dvěma turby a výkonem 236 koní. Je to tak nejsilnější naftový motor, s nímž škodovka přišla.

Zcela nová generace BMW 3

Ano, čtete správně. Nejedná se jen o úpravy toho, co bylo potřeba. Nová trojková řada prošla kompletní přestavbou a jedná se tak v podstatě o nový vůz. V nabídce budou verze Touring, Saloon a samozřejmě M3. Až budeme vědět více informaci, tak tomuto vozu rozhodně věnujeme celý článek.

Batmobile od Infiniti

Přesně tak vypadá nový Project Black S. Je to agresivně vypadající sedan používající hnací ústrojí z F1. Poprvé se nám tedy kázalo jako koncept na autosalonu v Ženevě. Od té doby ale prošlo mnohými změnami. Nově je dokonce vybaveno ústrojím MGU-H a MGU-K. Ano doopravdy má tedy schopnost rekuperace energie. Stejně jako formule.

Hyundai i30 N Option

i30 N je krásné auto, ale vždy je co vylepšovat .Vypadá to tedy, že Hyundai vyslechl své zákazníky a dal se do práce. Změny jsou malinké, ale pravděpodobně si jich všimnete. Je to takové upravování krému na dortu.Zdroj: CarMagazine.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články