Domů » Autosalony » VW Golf GTD Variant 2015: prověřený spolupracovník

VW Golf GTD Variant 2015: prověřený spolupracovník

0
VW Golf GTD Variant 2015: prověřený spolupracovník

VW Golf GTD Variant 2015 přímo ze Ženevy

Oblíbený neměcký pracant se vyjel do Ženevy předvést v šedivé barvě a sportovnějším provedení – verze GTD na rozdíl od běžného golfu Variant nabízí sedmnáctipalcová litá kola, dva chromované výfuky, kouřová zadní světla a zejména dvoulitrový dieselový čtyřválec TDI, který už známe z Golfu GTD hatchback anebo z naší Škody Octavie RS. Motor disponuje výkonem 180 koní a točivým momentem 350 Nm. Hlavní výhodou tohoto dieselového kombíku je jeho nízká spotřeba. 

I když jsou na voze použity zejména seriózní barvy (interiér je laděn také do černa), jízdu si užijí i agresivnější řidiči. Tenhle Variant má o 15 mm snížený podvozek se sportovním laděním a sportovní jsou i sedačky.

Ve výbavě Golfu GTD Variant najdeme bixenonové světlomety a posilovač řízení s proměnlivým účinkem, vyšší výbavy s názvem Sports a Design si mohou zákazníci objednat zvlášť. V Německu už byly prodeje zahájeny, na český trh se oficiálně Volkswagen Variant GTD dostane v průběhu měsíce března.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...