Domů » Autosalony » Pro Hyundai není autosalon v Ženevě důležitý. Nezúčastní se

Pro Hyundai není autosalon v Ženevě důležitý. Nezúčastní se

0

Korejská automobilka Hyundai přitom není první ani poslední výrobce aut, který by svou účast na tomto prestižním autosalonu zamítl. Je tomu právě naopak. Každým rokem se počet nezúčastněných automobilek zvyšuje. Proč se k nim přidalo i Hyundai?

Pro Hyundai není autosalon v Ženevě důležitý. Nezúčastní se

Hledání nových inovativních cest

Podle britského zastoupení značky se automobilka chce vydat jinou cestou a pátrat po jiných inovativních strategiích namísto účasti na jednom z neprestižnějších autosalonů na světě. Podle posledních zpráv se ale ukáže na autosalonu ve Frankfurtu. Možná se také ptáte na to, jaký postup zvolí sesterská automobilka Kia. Ta prý na autosalonu chybět nebude a můžeme se těšit na několik novinek.

Kdo bude dále chybět?

Hyundai se tedy přidává na prodlužující se seznam automobilek, jež si tuto událost nechají ujít. Patří mezi ně i Volvo, Land Rover, Jaguar a Ford. I v případě ostatních se dostáváme k podobnému odůvodnění. Automobilky nemají dostatečně zajímavou novinku, kterou by mohly předvést.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...