Domů » Autosalony » Pro Hyundai není autosalon v Ženevě důležitý. Nezúčastní se

Pro Hyundai není autosalon v Ženevě důležitý. Nezúčastní se

0
Pro Hyundai není autosalon v Ženevě důležitý. Nezúčastní se

Korejská automobilka Hyundai přitom není první ani poslední výrobce aut, který by svou účast na tomto prestižním autosalonu zamítl. Je tomu právě naopak. Každým rokem se počet nezúčastněných automobilek zvyšuje. Proč se k nim přidalo i Hyundai?

Hledání nových inovativních cest

Podle britského zastoupení značky se automobilka chce vydat jinou cestou a pátrat po jiných inovativních strategiích namísto účasti na jednom z neprestižnějších autosalonů na světě. Podle posledních zpráv se ale ukáže na autosalonu ve Frankfurtu. Možná se také ptáte na to, jaký postup zvolí sesterská automobilka Kia. Ta prý na autosalonu chybět nebude a můžeme se těšit na několik novinek.

Kdo bude dále chybět?

Hyundai se tedy přidává na prodlužující se seznam automobilek, jež si tuto událost nechají ujít. Patří mezi ně i Volvo, Land Rover, Jaguar a Ford. I v případě ostatních se dostáváme k podobnému odůvodnění. Automobilky nemají dostatečně zajímavou novinku, kterou by mohly předvést.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...