Domů » Autosalony » Autosalon Frankfurt – Škoda Superb SportLine

Autosalon Frankfurt – Škoda Superb SportLine

0
Autosalon Frankfurt – Škoda Superb SportLine

Modelová řada ve sportovním nádechu

Škoda Superb SportLine na frankfurtském autosalonu rozhodně ostudu nedělá. Jak se očekávalo, tak tento vůz je sportovnější variantou běžné modelové řady. Sportovní prvky jsou patrné nejen na jízdních vlastnostech vozu, ale také na jho designu a konstrukci.

Konstrukčních změn se dočkal podvozek, který je snížený o 15 mm. Vůz je osazen 18 nebo 19 palcovými koly s černou povrchovou úpravou. Na první pohled zaujme maska chladiče, která je ozdobena černým lemováním. Vůz bude dostupný s různými dieselovými i benzinovými motory, s výjimkou základních jednotek 1,4 TSI a 1,6 TDI. Co se týče drobných detailů, vůz má zatmavená zadní okna a také černá zrcátka.

Sportovní design pokračuje v kabině, kde najdeme luxusně vyhlížející sportovní volant potažený kůží. Nechybí ani anatomicky tvarovaná sportovní sedadla a hliníkové pedály. Vůz je na oko velmi přitažlivý a sportovní úprava rozšíří zájem řidičů, kteří na tento krok automobilky čekali.

foto: skoda-auto.cz, worldcarfans.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...