Domů » Dopravní značky » Dodatkové tabulky » Vzdálenost k příští čerpací stanici

Vzdálenost k příští čerpací stanici - E 16

Dopravní značka Vzdálenost k příští čerpací stanici
  • Název: Vzdálenost k příští čerpací stanici
  • Kód značky: E 16
  • Kategorie: Dodatkové tabulky

Tabulka doplňuje zpravidla dopravní značku „Návěst před odpočívkou“ a informuje o vzdálenosti k čerpací stanici, která následuje za čerpací stanicí nacházející se na vyznačované odpočívce.

Prohlížíte si dopravní značku Vzdálenost k příští čerpací stanici, která je řazena do sekce dodatkové tabulky. Skupina dodatkové tabulky jsou dopravní tabulky, které označují, doplňují a dávají význam dopravní značce, pod kterou jsou tyto tabulky umístěny. Dodatkové tabulky se umisťují pod dopravní značku a obvykle uvádí začátek nebo konec daného úseku nebo rozšiřují význam značky nad tabulkou. Tyto tabulky jsou obvykle ve tvaru čtvercovém nebo obdélníkovém s bílým pozadím a doplněné černými nápisy nebo symboly.
Níže naleznete další dopravní značky ze sekce Dodatkové tabulky.

Ráda cestuji autem neplánovaně kamkoliv, kdykoliv a na, jakkoliv dlouhou cestu. Mám ráda velká auta, která jsou praktická a umí na víkend převést cokoliv na co si vzpomenu. Od 18 let vlastním řidičský průkaz a užívám si tu bezstarostnou a svobodnou jízdu, kam zrovna chci. Na Autotripu pro vás převážně píšu informační články a praktické tipy pro řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.