Domů » Vozidlo » Aktuální cena benzínu a nafty – Kde tankovat?

Aktuální cena benzínu a nafty – Kde tankovat?

0

Pokud jezdíte vozem pravidelně nebo delší vzdálenosti, tak si pravděpodobně dáváte pozor na ceny benzínu. Na několika nádržích vám totiž i malý rozdíl v ceně za litr ušetří pěkné peníze. Zjistěte si tedy kolik korun stojí benzín nebo nafta ve Vašem regionu. Nebo máte naplánovanou delší cestu do jiné části republiky a zajímá vás, kolik stojí benzín v jiných koutech České republiky? Připravili jsme pro proto aktualizované ceny pohonných hmot.

Aktuální cena benzínu a nafty – Kde tankovat?

Ceny nafty i benzínu se neustále mění

Chcete vědět, kolik stojí benzín či nafta pro váš vůz zrovna u vás, nebo vás zajímá celá republika? U nás najdete pravidelně aktualizované ceny pohonných hmot. Ceny nafty i benzínu v posledním čtvrtletí stagnují, díky čemuž tankujeme stále za velice podobné peníze. K zamyšlení je ale fakt, že cena za ropu jde dolů. Tolik obávaný růst cen PHM do závratných výšin se tedy nekoná. Tedy alespoň zatím.

Jaká je průměrná spotřeba vašeho vozidla?

Pokud se tak zajímáte o průměrnou cenu tankovaného paliva, tak vás rozhodně zaujme i naše kalkulačka na výpočet průměrné spotřeby. Zde si můžete velice snadno a rychle spočítat, kolik váš plechový mazlíček vlastně pohonných hmot spotřebuje. Stačí vám znát pouze množství spotřebovaného paliva, ujetou vzdálenost a průměrnou cenu benzínu nebo nafty. Zjistíte tak nejen průměrnou spotřebu ve tvaru litrů/100 kilometrů, ale také cenu za ujetý kilometr. Na základě těchto dat můžete snadno vypočítat kolik vás provoz vozidla stojí, či jak se ve skupině dělit o placení nafty.

Aktuální ceny benzínu a nafty v ČR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články