Domů » Videa » Driftem kolem Nürburgringu?

Driftem kolem Nürburgringu?

0
Driftem kolem Nürburgringu?

Nürburgring je jeden z nejznámějších okruhů světa. Díky své délce přesahující 20 kilometrů a zrádnému povrchu prověří dokonale ty nejlepší řidiče i nejpromyšlenější stroje. I z tohoto důvodu se považuje za ultimátní testovací dráhu, kde se mohou automobilové značky srovnávat na jednom místě. Jen si vzpomeňte kolik značek rádo v reklamách využívá svých rychlých časů právě na této trati?

Tohle video je ale úplně o něčem jiném. Žádné závodění na čas ani hledání té nejrychlejší a nejkratší stopy. V hlavní roli je zde drift. A jaké jiné auto na to může být použito, než klasické eMkové BMW s zadním pohonem. Konkrétně se jedná o M4 CS. A že mu to jde. Ve videu si všimnete, že se často objevují známé zatáčky, kterými jako blesk letí žluté BMW, za kterým jsou oblaka kouře. A přitom je to celé jen výborně zpracovaná reklama na oleje vyrábějící firmu Pennzoil.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Dopravní předpisy a pravidla v Dánsku

Dopravní předpisy a pravidla v Dánsku

0
Míříte na dovolenou do Dánska? Víme, na co si dát na silnicích pozor. Seznamte se s rychlostními limity, dálničními poplatky, sazbami za pokuty či tolerancí...