Domů » Videa » Festival rychlosti v Goodwoodu je tady. Máme odkaz na přímý přenos

Festival rychlosti v Goodwoodu je tady. Máme odkaz na přímý přenos

0
Festival rychlosti v Goodwoodu je tady. Máme odkaz na přímý přenos

Od 4. 7. do 7. 7. 2019 se koná již tradiční akce s názvem Festival rychlosti v Goodwoodu. Co je rychlé či jinak zajímavé, tak to je tady možné vidět. Tato akce vzdává holt motorismu a letos se jí účastní i mnoho osob, které nějakým způsobem posunuli hranice motorsportu. Akce tak vyrostla, že na ní některé automobilky představují své čerstvé novinky.

Očekáváno je těsné závodění

Na pohled jsou pravděpodobně nejzajímavější závody do vrchu a měřené jízdy na trati. Mix aut soutěžících na jedné trati totiž doslova bere dech. Automobilka Volkswagen dokonce přiveze svůj elektrický speciál ID. R, se kterým chtějí překonat rekord tratě. Nebude chybět ani McLaren M8D, v němž na tomto okruhu zemřel sám Bruce McLaren.

Kde akci sledovat z pohodlí domova?

Pokud nemáte čas nebo finanční prostředky, abyste se na festival vydali, tak se vám zaručeně bude hodit odkaz na přímý přenos. Celý víkend bude na kanálu Goodwood Road and Racing streamován.

https://www.youtube.com/watch?v=N5RuJ1k82zU&feature=youtu.be

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...